Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 lipca 2015

Ceny biletów i karnetów na siatkówkę będą niższe

Ceny biletów i karnetów na siatkówkę będą niższe
fot. jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Węgiel przedstawił cennik biletów i karnetów. Będą niższe niż w zeszłym roku. Termin rozpoczęcia sprzedaży zostanie podany w tym tygodniu.

Ceny karnetów w zależności od miejsc wynoszą 250, 300 i 350 zł. Najdroższy karnet dotyczy miejsc z najlepszą widocznością (90 miejsc). Dodatkowo posiadacze tych karnetów będą mogli uczestniczyć w spotkaniach z drużyną. Szczegółów spotkań nie znamy. 

Karnety obejmują wszystkie mecze rundy zasadniczej oraz play off PlusLigi, spotkania Pucharu Polski oraz pojedynki w ramach europejskich pucharów rozgrywane w Hali Widowiskowo-Sportowej. 

- Z przyjemnością możemy zakomunikować, że wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i dokonaliśmy znaczącej obniżki cen w porównaniu z poprzednim sezonem - informuje Jastrzębski Węgiel.

Bilety kosztować będą 25 zł oraz 15 zł za bilet ulgowy (dzieci i młodzież ucząca się do 21 roku życia). Honorowana będzie również Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny oraz Jastrzębska Karta Rodzina 3+, które upoważniać będą do 10-procentowej zniżki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
jabcok28.07.2015 10:21

W Tym sezonie zapewne powalczą tylko o wejście do play-off,także bilety powinny być za darmo!

antypomarańczowy27.07.2015 15:42

do zmartywiony kibic...i o to chodzi...pomarańcze na dnie!!!

zmartwiny kibic27.07.2015 11:55

Czy to polepszy sytuację klubu?Może nie obniżajcie tych cen a szukajcie sponsora by pozyskać dobrych zawodników bo jeżeli będziecie się pałętać w ogonie tabeli to nie wiem czy coś zmieni obniżka ceny biletu! Kibice zaczną wam uciekać i wyjdziecie na tej obniżce jak przysłowiowy Zabłocki..........

antypomarańczowy27.07.2015 11:35

Nawet za darmo na pomarańcze nie pójdę...najlepiej z powrotem na Szeroką!!! W ubiegłych sezonach mieli mocne składy a wyników nie było to teraz będą chłopcami do bicia...ale to im się od dawna należało!!!