Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
27 lipca 2015

Jest nowy prezes Jastrzębskiego Węgla

Jest nowy prezes Jastrzębskiego Węgla
fot. Jastrzębski Węge

Jastrzębski Węgiel podał dziś nazwisko nowego prezesa klubu. To były zawodnik Jastrzębskiego Węgla, Przemysław Michalczyk.

W poniedziałek 27 lipca rada nadzorcza Jastrzębskiego Węgla podawała do wiadomości nazwisko nowego prezesa. Jest nim Przemysław Michalczyk, były zawodnik Jastrzębskiego Węgla (2000-2007) oraz reprezentant Polski i trener.

Przypomnijmy, że poprzedni prezes Zdzisław Grodecki został odwołany 22 lipca. Rada nadzorcza nie podała powodu takiej decyzji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
koko28.07.2015 11:09

zostawiał płuca na parkiecie, pewnie wielu nie pamięta, ale to on brał sprawy w swoje ręce, kiedy gra się nie kleiła, dziwne, ze Grodecki go spławił zamiast mianować choćby drugim trenerem.

jab28.07.2015 10:23

Mam nadzieję że dogada się z kibicami,nie będzie im narzucał pomarańczowych barw i powrócą lata z szerokiej z kurnika.

Kibic z 'kurnika'28.07.2015 10:16

Pamiętam te czasy jak Michalczyk i Rybak byli armatami tego klubu a idealne piłki wystawiał im Wagner.Może i nie było jakiś wielkich sukcesów ale te chłopaki oddawali wtedy całe serce dla tego klubu,teraz już nie ma takich zawodników w Jastrzębiu....prawie samí najemnicy dla których liczy się tylko wysoki kontrakt...

KIBIC28.07.2015 1:02

super!!!!!!!!!!!!!! Michalczyk to bohater, facet, którego kochałem, oczywiście nie dosłownie, ale jako zawodnika, BYŁ GENIALNYM SIATKARZEM, to prawdziwy pomnik jastrzębskiego klubu.

Realista27.07.2015 23:41

W końcu chłop z ikrą.

Michał27.07.2015 17:36

Grał w pięknych czasach jastrzębskiej siatkówki. Mam nadzieję, że dzięki niemu te czasy wrócą.

kibic27.07.2015 16:05

Życzymy sukcesów!