Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
27 lipca 2015

Policjanci zatrzymali kolejnego hodowcę marihuany

Policjanci zatrzymali kolejnego hodowcę marihuanyZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek jastrzębscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mieszkańca Gołkowic, który hodował w swoim domu roślinę konopi indyjskiej. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej.

Funkcjonariusze policji dokonali kontroli pojazdu. Samochód nie posiadał ważnych badań technicznych. W trakcie dalszych czynności okazało się, że w samochodzie ukryto marihuanę. Miał ją również przy sobie pasażer pojazdu. Ponad w mieszkaniu mężczyzny ujawniono roślinę konopi indyjskiej.

- 23-letni mieszkaniec Gołkowic przyznał się do posiadania substancji narkotycznej, której posiadanie jest w Polsce zabronione i został zatrzymany. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość30.07.2015 7:29

Dobrze, że hurtownicy mają się dobrze.

:-))29.07.2015 4:35

Nie wiedziałem,że konopie to zwierze bo chyba tylko to można hodować a rośliny się uprawia.Może p.Miodek zmienił znaczenie hodowli i uprawy a człek o tym nic nie wie.

koko28.07.2015 11:04

a po co do Czech? nasiona są w Polsce legalne, można kupić w sklepie, ale, paradoks, nie można ich do ziemi włożyć, buhahaha

Agrawa28.07.2015 9:56

Fajnie gościowi za dolniczkę wpakują 3 lata w zawiasach i z 1000 złoty grzywny a za dopalacze goście wychodzą na drugi dzień gdzie dochód jest nieporównywalny.

Gość28.07.2015 8:06

Wyjeżdżają w nocy do Czech i przywożą towar. Towar przywożą też z np. z innych miast. Powrót studentów do domów, to znaczne ilości marychy w mieście.

koko spoko28.07.2015 0:56

konkurencja dla dopalaczy jest zwalczana, co? Kto stoi za dopalaczami, skoro są wypuszczani producenci z więzień?