Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 lipca 2015

Ekstremalnie na skateparku przy Turystycznej

Ekstremalnie na skateparku przy Turystycznej
fot. jastrzebieonline.pl

1 sierpnia na skateparku przy ulicy Turystycznej odbędzie się Ekstremalna Liga Południa i Zagłębia. Pojawią się raiderzy BMX, deskorolek i rolek.

Od godziny 11:00 zawodnicy będą mogli zapisywać się w biurze. Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00. Najpierw wystąpią rolkarze, później o 15:00 deskorolkarze, a na koniec odbędą się zawody w kategorii BMX. O godzinie 22:00 planowane jest zakończenie imprezy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia Marzy im się skatepark z prawdziwego zdarzenia

Pożar sklepu przy ulicy Turystycznej Pożar sklepu przy ulicy Turystycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
Do Patriota03.08.2015 21:14

Masz rację. Udajmy, że nie było sprawy. Nie wyciągajmy żadnych wniosków. Czekajmy na wydarzenia zwycięskie. Tylko takie się liczą. "Reszta będzie milczeniem."
Och ! Skąd się biorą tacy ludzie ?

Patriota02.08.2015 21:14

1 sierpnia to dzień nadzej porażki, klęski.to przykry dzieńi sądze, że nie powinniśmy go wspominać pompatycznie. Nauczmy się w końcu patrzeć w przyszłość, a nie rozczulać się nad przeszłością, bo w ogólnym rachunku nie służy to niczemu dobremu.chołdujmy nasze zwycięstwai bądźmy z tego dumni i wspominajm, świętujmy jak to czynią rozwinięte kraje.

nieważni ale ...01.08.2015 17:10

Organizatorzy mają negatywa. Godz. 17:00. Zaczyna wyć syrena na cześć rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Organizatorzy nie słyszeli i zamiast zatrzymać na chwilę zawody i uciszyć muzykę, nie zrobili nic. Zawody zawodami ale tak się właśnie uczy lekceważenia historii. Organizatorzy po raz kolejny powinni się wytłumaczyć. Czekamy na to!

zawodnik01.08.2015 12:09

Dlaczego prowadzący Gucio tak krzyczy przez mikrofon? Nie można stać blisko bo nic nie można zrozumieć z jego komunikatów. Sam siebie nie przekrzyczy !

Widz31.07.2015 23:27

Czy będą zawody jakie zawsze są na końcu imprezy ? To najfajniejsza część imprezy.

Do Bastek30.07.2015 21:50

Skoro przeszkadza ci disco polo z baru to dlaczego nie potrafisz zrozumieć innych? Odgrywasz się na nich szukając zemsty? Tak robią sfrustrowani.
Co z tobą ? Jak będziesz stary i chory to zaczniesz rozumieć. Tak mają ludzie bez wyobraźni. "Ludzie" ?

Do Do Bastek30.07.2015 9:55

To właśnie wy myślicie tylko o sobie. Te osoby, o których piszecie odpoczywają 365 dni w roku. Nic się im nie stanie, jeśli jeden dzień w roku będzie głośniej niż zwykle. To jest miasto, żyją tu zarówno młodzi jak i starzy. Trzeba to pogodzić. Co mają powiedzieć mieszkańcy wielkopolskiej gdzie co weekend muszą wysłuchiwać dico polo z baru za sklepem frac? Nic, każdy ma prawo do rozrywki jaka jest dozwolona przez prawo. Koniec, kropka.

Pokaż wszystkie opinie (12)