Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
3 sierpnia 2015

Lodowisko Jastor otwarte. Pierwsza ślizgawka za nami

Lodowisko Jastor otwarte. Pierwsza ślizgawka za nami
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Lodowisko Jastor jest już dostępne dla wszystkich, którzy chcą się ochłodzić w upalne dni. 2 sierpnia lodowisko zostało otwarte i już ściągnęło pierwszych amatorów łyżew.

Pierwsza ślizgawka odbyła się w minioną niedzielę o godzinie 11:00. W tygodniu ślizgawki będą się rozpoczynać o godzinie 18:00, a w soboty i niedziele o godzinie 11:00 i 18:00.

Wstęp dla dorosłych to 6 zł, a dla dzieci i młodzieży uczącej się do 25 roku życia cena biletu wynosi 3 zł. Wypożyczenie łyżew to koszt 5 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach Święty Mikołaj przybędzie na łyżwach

To nie jest kult szatana, a dobra zabawa To nie jest kult szatana, a dobra zabawa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktoś03.08.2015 16:56

Jutro mecz