Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
3 sierpnia 2015

17-latek uwięziony w aucie. Pomogli strażacy

17-latek uwięziony w aucie. Pomogli strażacy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W minioną sobotę na ulicy Gagarina doszło do wypadku. Samochód dostawczy wpadł do rowu i uwięził 17-letniego pasażera. Nikomu nic się nie stało.

Do wypadku doszło 1 sierpnia o godzinie 11:00. Jadący ulicą Gagarina samochód typu "chłodnia" zjechał z drogi i wjechał do rowu. Przewrócony na bok samochód uwięził 17-letniego pasażera. Kierowca wydostał się samodzielnie przed przyjazdem strażaków. Do wydostania nastolatka straż pożarna musiała użyć sprzętu hydraulicznego. 17-latek został przewieziony do szpitala na obserwację.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Masakra08.08.2015 21:42

@Gość Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Kierowca wyszedł sam, 17-letniego pasażera (nastolatka) wyjęła straż. Czego tu nie rozumiesz? Ja wiem, że redaktorzy/redaktor (?) tego portalu czasem zdania budują wręcz brawurowo, jednak tutaj wszystko jest w miarę jasne.

Gość06.08.2015 11:15

"... Kierowca wydostał się samodzielnie przed przyjazdem strażaków. Do wydostania nastolatka straż pożarna musiała użyć sprzętu hydraulicznego...." - to jak było naprawdę? wyszedł sam czy pomogli strażacy???

Do Patriota03.08.2015 21:21

Albo na tym portalu nas oszukują albo cieszmy się, że w Jastrzębiu wydarzają się same drobiazgi. Nikt nie kradnie, nikt nie zostaje pobity, nic nie płonie, ... Tylko dlaczego codziennie wyją syreny samochodów uprzywilejowanych. Czy to tylko karetki pogotowia?

Kierowca03.08.2015 21:10

A w jakim wieku był prowadzący? Z jakiego powodu w dobrą pogodę samochód wjechał do rowu?