Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
4 sierpnia 2015

Nowy prezes JW: Chcemy zdobyć Mistrza Polski

Nowy prezes JW: Chcemy zdobyć Mistrza Polski
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek 3 sierpnia odbyła się pierwsza konferencja prasowa nowego prezesa Jastrzębskiego Węgla, Przemysława Michalczyka. Nowy prezes chce powtórzyć swój osobisty sukces i zdobyć mistrzostwo Polski.

- Jastrzębie to jest moje miejsce. Dzisiaj rano jadąc po klubu, przejeżdżałem obok hali na Szerokiej. Zatrzymałem się przy niej i wysiadając z samochodu, stwierdziłem "Tak, jestem w domu". Z tym miejscem wiążą się moje najlepsze lata przygody z siatkówką - mówił Przemysław Michalczyk.

Przypomnijmy, że nowy prezes JW spędził 10 lat grając w jastrzębskim klubie, z którym zdobył mistrzostwo Polski. Teraz ten sukces chce powtórzyć, ale w roli prezesa klubu.

Celem Przemysława Michalczyka jest też ściągnięcie większej ilości kibiców. Chce by klub stał się częścią społeczności lokalnej. Jednym ze sposobów ma być obniżka cen biletów i karnetów.

- Kiedy ja byłem tutaj zawodnikiem, byliśmy bliżej naszych kibiców. W ostatnich latach to się jakby trochę zatraciło (…) Marzy mi się, żeby w nowej hali udało się stworzyć atmosferę podobną do tej, którą mieliśmy na starej hali w Szerokiej - mówił na konferencji prezes Jastrzębskiego Węgla. 

Przemysław Michalczyk podziękował również poprzedniemu prezesowi, Zdzisławowi Grodeckiemu za ogromny wkład w budowanie klubu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Michał07.08.2015 10:32

Redakcjo, zdanie o mistrzostwie Polski wyrwane z kontekstu, zobaczyłem konferencje, prezesowi chodziło, żeby za sezon, dwa spełnić swoje marzenie o mistrzostwie, a nie że mistrz Polski w tym sezonie, bo w nagłówku tak to brzmi.

mk06.08.2015 5:17

PRowskich bredni Grodeckiego nie ma co słuchać, mieliśmy najsilniejszy skład z kilkoma reprezentantami Polski, ale to było dawno

do mk04.08.2015 23:46

Co roku mieliśmy najsilniejszy skład w histori klubu jak to mówił były prezes a co roku klapa......
Z łasko,Kubiakiem i Bartmanem nie zdobyliśmy MP a teraz niby mamy....z kim w składzie???
Bądz realista,obiektywny.

mk04.08.2015 13:55

PS to była taka zwarta ekipa, ze za jej rozwalenie po sezonie to grodeckiego należałby na pal wbić, przecież mogli pojechać na fali, a grodecki z prielożnym wywalili pół składu.

mk04.08.2015 13:51

@Runc A w jakim składzie zdobyliśmy MP jedyny raz? Michalczyk, Gabrych, Rybak, Wójcik, Chudík, czy to były jakieś gwiazdy?

mk04.08.2015 12:44

oby był takim prezesem jakim był zawodnikiem, a zawodnikiem był znakomitym....

Runc04.08.2015 12:08

Mistrza polski z tym składem??Nawet na podium nie będą a ten mówi o MP...Panie Przemku niech pan nie obiecuje gruszek na wierzbie jak to robił pana poprzednik..

Pokaż wszystkie opinie (9)