Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 sierpnia 2015

Mateusz Danieluk przedłużył kontrakt z JKH

Mateusz Danieluk przedłużył kontrakt z JKH
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mateusz Danieluk przedłużył kontrakt z jastrzębskim klubem na kolejny rok. Napastnik JKH jest najlepszym strzelcem drużyny. W ekstralidze zdobył już 135 bramek i zanotował 154 asysty.

Mateusz Danieluk podpisał roczny kontrakt ze swoim macierzystym klubem. Nieoficjalnie mówi się, że zawodnikiem były zainteresowane kluby z zagranicy.

Najlepszy strzelec w historii JKH ostatniego sezonu nie może zaliczyć do najlepszych. Zagrał w 36 spotkaniach, w których zdobył 7 bramek i 20 asyst. Przez długi czas był wyłączony z gry ze względu na kontuzję - najpierw palca, później kolana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
fan05.08.2015 10:21

Mało pograł ostatnio ale jak się rozkręci to będzie wzmocnieniem

ktoś05.08.2015 10:18

Decyzja słuszna