Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 sierpnia 2015

Groził bratu bagnetem i uszkodził jego samochód

Groził bratu bagnetem i uszkodził jego samochód
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony wtorek policja interweniowała na terenie prywatnej posesji. Pomiędzy dwoma braćmi doszło do zatargu. Starszy z nich groził młodszemu bagnetem i uszkodził jego samochód.

Jedną posesję zamieszkują dwaj bracia, młodszy w domu jednorodzinnym, a starszy w budynku gospodarczym. Do konfliktu między nimi doszło 4 lipca.

- Straszy z braci groził młodszemu przedmiotem przypominającym bagnet, a następnie rzucając twardym przedmiotem uszkodził jego samochód stojący przed garażem - informuje policja.

Okazało się, że to nie była ich pierwsza kłótnia. Już wcześniej dochodziło między nimi do konfliktów, jednak te uchodziły im na sucho. Tym razem starszy z braci usłyszy zarzuty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Jońcio06.08.2015 21:47

Dwaj kretyni dyszący nienawiścią do siebie to już normalka. Wszyscy już się nienawidzą. Idąc ulicą ie napotyka się zazwyczaj miłego spojrzenia, że o uśmiechu nie wspomnę. Za to widzę nienawistne lub pewne siebie spojrzenia głupców.