Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 sierpnia 2015

Niebezpieczny czad w kilku mieszkaniach

Niebezpieczny czad w kilku mieszkaniach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend strażacy musieli kilkukrotnie interweniować w sprawie podwyższonego stężenia tlenku węgla. W ostatnim czasie, na terenie naszego miasta trzy osoby podtruły się czadem.

W sobotę w jednym z mieszkań na ulicy Poznańskiej wykryto wysokie stężenie czadu. Zadziałała czujka znajdująca się w mieszkaniu. Właścicielka mieszkania wywietrzyła pomieszczenie. Nikomu nic się nie stało.

Mniej szczęścia mieli lokatorzy bloku na ul. Marusarzówny. 8 sierpnia w jednym z mieszkań wieczorem zadziałała czujka czadu. Strażacy sprawdzili jeszcze inne mieszkania w tym samym pionie i okazało się, że również tam stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Ogólnie trzy osoby podtruły się czadem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
gfd20.08.2015 19:27

Jak upał na dworze, to wentylacja grawitacyjna niestety nie działa i czad zostaje w pomieszczeniu. 70zl na czujnik czadu raz na 7 lat to naprawdę nie dużo za sprzęt, który ratuje zdrowie i życie.
Moją rodzinę już uratował tego lata.

Mimi11.08.2015 0:15

Gość, tylko ile razy w roku, kominiarze odwiedzają mieszkania i sprawdzają tymi miernikami?poza tym jak chodzą, to ciekawe czy wszyscy lokatorzy wpuszczają ich by sprawdzili?

Gość10.08.2015 18:36

Zibi, chyba piszesz o oszustach, bo prawdziwi kominiarze mają nowoczesne mierniki.

zibi 10.08.2015 15:00

jak beda kominarze raz w roku sprzedawac kalendarze nic to nie zmieni zamiast sprawdzac kominy na dachu i mierzyc a nie z zapalniczka chodzic