Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
12 sierpnia 2015

Ukradli, bo chcieli zemścić się na pracodawcy

Ukradli, bo chcieli zemścić się na pracodawcy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21 i 17-latek dokonali kradzieży materiałów budowlanych i narzędzi. Jak tłumaczyli, chcieli zemścić się na swoim pracodawcy, które według ich miał nie wypłacić im wynagrodzenia za pracę.

Do kradzieży doszło na terenie budowy domu jednorodzinnego w Bziu. O zdarzeniu policjantów poinformował sąsiad, którego zaniepokoiły odgłosy dochodzące z placu budowy. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli uciekać porzucając łup warty 1000 złotych.

- Ich namierzenie nie trwało jednak długo, bowiem jeszcze tego samego dnia kryminalni ustalili tożsamość złodziei i doprowadzili ich do policyjnego aresztu - informuje policja.

Złodziejami okazali się 21 i 17-latek z Jastrzębia-Zdroju. Jak tłumaczyli, pracodawca 21-latka nie zapłacił mu wynagrodzenia. Teraz obu grozi kara do 5 lat więzienia, a starszy z nich odpowie dodatkowo za zniszczenie mienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
sPOko14.08.2015 3:57

zatrudnił ich na czarno i kasy nie zapłacił, przecież tak to zwykle się odbywa i nie ma na niego bata, a oni postąpili nierozsądnie, bo powinni iść do ZUSu, PIPu, czego tam jeszcze, pracowali, nie dostali, no to niech koleś ma jakieś problemy, chociaż takie, ze się trochę poszwęda po urzędach

Alayyy12.08.2015 22:38

Pracodawcy wrecza puchar za odwage a kasy nie odda

ja12.08.2015 15:23

A skąd wiecie ze na pewno im nie zaplacil?

Ja12.08.2015 14:15

Pracodawca (wielki pan) jest złodziejem!!!

q12.08.2015 14:01

tego "pracodawce" powinni ukarać. to on jest złodziejem