Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
13 sierpnia 2015

Zagórowski członkiem rady nadzorczej w Tauronie

Zagórowski członkiem rady nadzorczej w Tauronie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jarosław Zagórowski nie rozstał się z branżą górniczą i energetyczną. Niedawno Skarb Państwa odwołał z rady nadzorczej Tauronu trzech przedstawicieli i powołał w to miejsce nowych. Jednym z nich jest niedawny prezes JSW, Jarosław Zagórowski.

Do składu nowej rady nadzorczej weszli Jarosław Zagórowski, Grzegorz Barszcz, Beata Chłodzińska, Piotr Ciach i Katarzyna Kosińska. Odwołano natomiast Agnieszkę Woś, Andrzeja Gorgola i Michała Michalewskiego.

Przypomnijmy, że Jarosław Zagórowski pełnił stanowisko prezesa JSW od 2007 do 2015 roku. W lutym tego roku w czasie strajków podał się do dymisji. Jego odejście było jednym z głównych żądań strajkujących.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
tragediadonbasunet18.08.2015 23:50

No to po tauronie... ludzie, czy z takimi kreaturami można dyskutować...?
Tu pozostaje działanie po staremu.... Jak w dżungli...

dukat14.08.2015 8:32

Jak patrzę na tą gębę, to zbiera mnie na wymioty. No to z Tauronu przenosimy się do innego dystrybutora prądu, to tauron padnie.

sPOko14.08.2015 3:42

Platforma i PSL dbają o swoich towarzyszy.

waldek13.08.2015 22:24

gdy wygra Pis to plotka niesie że zagór ma być ministrem od górnictwa. Ciekawe co na to górnicy JSW. Przypomnę tylko, że prezia JSW powołał go rząd Jarosława Kaczyńskiego w marcu 2007 r.. W drużynie pani Szydlo jest też poseł G Matusiak- czyżby był szykowany na stanowisko w JSW.

menel13.08.2015 16:21

odchodząc z JSW miał już zagwarantowany ten stołek tylko trzeba było trochę odczekać i dlatego zrezygnował z odprawy tam po wyborach dostanie lepsza :) i zero szarpaniny z hajerami ;-)

S113.08.2015 16:19

DO XXX.
Zagórowski zabrał się za związki bo wiecznie było im mało, czep się ich.

Gość13.08.2015 10:50

Z JSWu to bałagan zrobili związkowcy razem ze swoim radnym- przewodniczacym.

Pokaż wszystkie opinie (11)