Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
13 sierpnia 2015

Zagórowski członkiem rady nadzorczej w Tauronie

Zagórowski członkiem rady nadzorczej w Tauronie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jarosław Zagórowski nie rozstał się z branżą górniczą i energetyczną. Niedawno Skarb Państwa odwołał z rady nadzorczej Tauronu trzech przedstawicieli i powołał w to miejsce nowych. Jednym z nich jest niedawny prezes JSW, Jarosław Zagórowski.

Do składu nowej rady nadzorczej weszli Jarosław Zagórowski, Grzegorz Barszcz, Beata Chłodzińska, Piotr Ciach i Katarzyna Kosińska. Odwołano natomiast Agnieszkę Woś, Andrzeja Gorgola i Michała Michalewskiego.

Przypomnijmy, że Jarosław Zagórowski pełnił stanowisko prezesa JSW od 2007 do 2015 roku. W lutym tego roku w czasie strajków podał się do dymisji. Jego odejście było jednym z głównych żądań strajkujących.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
tragediadonbasunet18.08.2015 23:50

No to po tauronie... ludzie, czy z takimi kreaturami można dyskutować...?
Tu pozostaje działanie po staremu.... Jak w dżungli...

dukat14.08.2015 8:32

Jak patrzę na tą gębę, to zbiera mnie na wymioty. No to z Tauronu przenosimy się do innego dystrybutora prądu, to tauron padnie.

sPOko14.08.2015 3:42

Platforma i PSL dbają o swoich towarzyszy.

waldek13.08.2015 22:24

gdy wygra Pis to plotka niesie że zagór ma być ministrem od górnictwa. Ciekawe co na to górnicy JSW. Przypomnę tylko, że prezia JSW powołał go rząd Jarosława Kaczyńskiego w marcu 2007 r.. W drużynie pani Szydlo jest też poseł G Matusiak- czyżby był szykowany na stanowisko w JSW.

menel13.08.2015 16:21

odchodząc z JSW miał już zagwarantowany ten stołek tylko trzeba było trochę odczekać i dlatego zrezygnował z odprawy tam po wyborach dostanie lepsza :) i zero szarpaniny z hajerami ;-)

S113.08.2015 16:19

DO XXX.
Zagórowski zabrał się za związki bo wiecznie było im mało, czep się ich.

Gość13.08.2015 10:50

Z JSWu to bałagan zrobili związkowcy razem ze swoim radnym- przewodniczacym.

Pokaż wszystkie opinie (11)