Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
14 sierpnia 2015

Za gorąco w urzędzie. Urzędnicy pracowali krócej

Za gorąco w urzędzie. Urzędnicy pracowali krócej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wysokie temperatury doskwierają wszystkim mieszkańcom miasta. W jastrzębskim urzędzie miasta przez upały skrócono pracę w niektórych biurach. Jest zbyt gorąco na pracę w takich warunkach.

Na górnych kondygnacjach urzędu biura nie są klimatyzowane i temperatura w nich dochodzi nawet do 36 stopni. Urzędnicy pomagają sobie wiatrakami, ale to nie wystarcza.

- W ostatnich dniach urzędnicy, których biura nie są klimatyzowane pracowali od 7.00 do 14.00 oraz od 8.30 do 15.30. Urzędnicy podzielili się dyżurami w tych dniach, by nikt z klientów nie odczuł braków kadrowych. Nie wpłynęło to także na obsługę klientów na Sali Obsługi Interesanta, bo nasza główna sala jest klimatyzowana - mówi Robert Cebula z jastrzębskiego UM.

Od poniedziąłku Urząd Miasta będzie czynny w standardowych godzinach funkcjonowania.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Gość30.04.2018 0:20

straszne, b pamiętam jak pracowałem w Wodzislawiu przy temperaturze 36 stopni przez 12 godzin...... Urzędasy - won do roiboty

jes18.08.2015 20:53

kolejny sukces pani Hetman - leberstwo totalne!!!!

oko17.08.2015 17:56

Zamknąć ten urząd na stałe
będzie zysk dla mieszkańców!!!

a17.08.2015 12:18

Dziś poniedziałek, a urząd zamknięty na cztery spusty, nie ma żadnego komunikatu dlaczego tak jest, nasuwa się wniosek gorąco źle i jak się ochłodziło też źle.

skandal17.08.2015 10:53

Żeby dojechać do pracy w Cieszynie trzeba wsiąść do busa, gdzie nie ma klimy, a w środku jak w piekarniku, człowiek na czworakach wysiada z takiego busa, urzędników to nie obchodzi. Ale jak im trochę słoneczko przygrzeje to uciekają do domku i się śmieją jak widzą n.p. spawaczy na dachu, którzy w 40 stopniach zapylają na te urzędnicze wypłaty.

złangela17.08.2015 8:43

Panie "Gość " po raz kolejny spotykam się z tym że biegnę po pracy do urzędu czy na policje z pilną sprawą a tu do obsługi już nikogo nie ma, skończ Pan bredzić bo pewnie Pan jest jednym z nich i chętnie udaje się Pan do domu jak tylko się tylko Panu dupka spoci. P.S Szkoda, że robotników budowlanych i innych "fizoli" nie obejmuje Kodeks Pracy....

melon16.08.2015 20:39

do WojCiul jak wprowadzą pseudo darmową komunikację to te autobusik co na będą wozić potocznie nazywają sardynkami. A to dla tego ze ludzie w nich pościskani są jak sardynki w puszkach A klimy nie mają i tak i tak. W Żorach takie mamy malutkie busiku pełne ludzi za darmo. Wolę zapłacić i jechać jak teraz w Jastrzębiu czy Rybniku bez ścisku

Pokaż wszystkie opinie (19)