Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
18 sierpnia 2015

JKH zbiera na sprzęt na portalu crowfundingowym

JKH zbiera na sprzęt na portalu crowfundingowym
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

"Broń w dłoń! Jastrzębie się zbroją!" - tak brzmi nazwa akcji z którą wystartował JKH GKS Jastrzębie na crowfundingowym portalu Fans4Club.com. Pieniądze z akcji pozwolą wyposażyć zawodników w profesjonalne kije hokejowe.

Akcja trwa do 8 września. Na razie na sprzęt dla swoich hokeistów zebrało się 27 kibiców, którzy łącznie wpłacili blisko prawie 2500 zł. W zamian za to kibice mogą otrzymać różne nagrody - np. krążek z autografem, bilety, szalik i koszulki, a także możliwość strzelenie bramki bramkarzowi. Ciekawymi nagrodami są również lekcja jazdy z zawodnikiem czy kolacja z hokeistą.

Akcja ma wspomóc tegoroczny, okrojony budżet klubu i zapewnić hokeistom sprzęt wysokiej klas - a konkretniej kije. Jeden taki kij to ponad tysiąc złotych.

- Celem akcji "Broń w dłoń! Jastrzębie się zbroją!" jest zakup kompletu kijów Bauer Vapor APX dla wszystkich zawodników klubu.

Zobacz akcję JKH na Fans4Club

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
rolnik18.08.2015 21:10

Super sprawa, na dniach dołączę do tej akcji, mam nadzieję że więcej kibiców będzie wspierać sport w tym mieście.