Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 sierpnia 2015

Zwyzywał dzielnicowego. 67-latek zatrzymany

Zwyzywał dzielnicowego. 67-latek zatrzymany
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

67-letni jastrzębianin został zatrzymany po tym jak rzucił się na dzielnicowego, gdy ten zwrócił mu uwagę aby nie używał słów wulgaryzmów. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

W miniony poniedziałek na terenu jednego z osiedlu w naszym mieście, uwagę dzielnicowego zwrócił 67-latek, który stojąc przy samochodzie wykrzykiwał wulgarne słowa. Jastrzębianin swoją agresję skierował w kierunku policjanta i zaczął go wyzywać.

- W związku ze znieważeniem funkcjonariusza jastrzębianin został zatrzymany. Jego dalszy los zależy teraz od decyzji sądu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakał po samochodach i wykrzykiwał wulgaryzmy Skakał po samochodach i wykrzykiwał wulgaryzmy

Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta Chciał się zabić i wysyłał sms-y do policjanta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Sikor24.08.2015 20:42

UWAGA! Prawo zabrania zakłocać spokój innym przez całą dobę. Policja ma prawo ukarać każdego zakłocjacego spokój wysokim mandatem.
Do "slowik": Niedługo przekonasz się czym się różni "gestapo" od policjantów.

Spokojny24.08.2015 20:36

Wulgaryzmu nie wolno używać bez względu na wiek. To rozumieją tylko ludzie myślący. Bezmózgowia tego nie są w stanie rozumieć. Starsi ludzie, bezsilni wobec powszechnej wrogości otoczenia częściej się denerwują. Zatrzymała go policja. Dobrze. Ale co zrobić z gnojkami, którzy mają po 10 i trochę więcej lat a klną jakby byli starsi od dorosłych. Na zwróconą uwagę dostają "szału" i przeklinają zwracających im uwagę. Starszego można trafić między oczy pięścią. Gnojkowi nic nie można zrobić. Może policja poradzi. Ja proponuję nagrywać takie zachowania komórką i przekazywać nagranie dzielnicowym. Niech wyciągną konsekwencje od rodziców.

do gosc20.08.2015 11:11

u nas na katowickiej też emitowali disco polo kiedyś codziennie, zebraliśmy podpisy i załatwiliśmy sprawę - już nie grają.

hej19.08.2015 19:28

Naród uratowany, bo dziadka zatrzymano, za to, że używał sów wulgarnych!!!! Policja to dno.

slowik19.08.2015 15:36

Gestapowcy już wszystkiego się czepiają

Gość19.08.2015 14:34

gość a co dzielnicowy ma do jakiejś kapeli? ktoś wydał zgodę na to, że takowy pub może puszczać muzykę w taki sposób, jeżeli komuś się to nie podoba, to nie dzielnicowy ma się tym zajmować, tylko mieszkańcy niech zbiorą stosowną liczbę podpisów i udadzą się w odpowiednie miejsce z tym, bo zgodę na takie coś albo wydał urząd, albo zarząd osiedla...więc to do tych instytucji trzeba mieć pretensję...

Gość19.08.2015 14:20

cisza nocna zaczyna się o 22,więc moga sobie grac ile wzmacniacze dały ;)

Pokaż wszystkie opinie (10)