Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
19 sierpnia 2015

Pijany spał na ławce. Wróci do więzienia

Pijany spał na ławce. Wróci do więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek jastrzębscy stróże prawa zatrzymany 21-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo po pijaku uciął sobie drzemkę na ławce.

- Otrzymaliśmy informację o osobie śpiącej na ławce przed jednym z bloków przy ulicy Kurpiowskiej. Mężczyzna był do tego stopnia pijany, że nie było możliwe nawiązanie z nim jakiegokolwiek kontaktu - informuje policja.

Po kontroli osobistej mężczyzny ustalono jego tożsamość. Okazało się, że 21-latek jest poszukiwany przez wodzisławski wymiar sprawiedliwości. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowego, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Po wytrzeźwieniu poszukiwany trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej wymierzoną mu karę 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!