Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
19 sierpnia 2015

Pijany spał na ławce. Wróci do więzienia

Pijany spał na ławce. Wróci do więzienia
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony wtorek jastrzębscy stróże prawa zatrzymany 21-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo po pijaku uciął sobie drzemkę na ławce.

- Otrzymaliśmy informację o osobie śpiącej na ławce przed jednym z bloków przy ulicy Kurpiowskiej. Mężczyzna był do tego stopnia pijany, że nie było możliwe nawiązanie z nim jakiegokolwiek kontaktu - informuje policja.

Po kontroli osobistej mężczyzny ustalono jego tożsamość. Okazało się, że 21-latek jest poszukiwany przez wodzisławski wymiar sprawiedliwości. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowego, które przewiozło mężczyznę do szpitala. Po wytrzeźwieniu poszukiwany trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej wymierzoną mu karę 2 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!