Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 sierpnia 2015

Basen Laguna ma nową atrakcję - jacuzzi!

Basen Laguna ma nową atrakcję - jacuzzi!
fot. UM Jastrzębie

Basen Laguna wzbogacił się o nową atrakcję. Powstało tam jaccuzi! Amatorzy kąpieli mogą z niego korzystać w godzinach od 7:00 do 22:00.

- Jeśli marzy Wam się odpoczynek, chcecie odprężyć ciało i umysł, a tym samym zapomnieć o stresie dnia codziennego, zapraszamy do pływalni na ul. Warszawskiej - reklamuje nowy nabytek Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W sobotę wielkie Aqua Show W sobotę wielkie Aqua Show

Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji Dzień Kobiet na basenie "Laguna". Wiele atrakcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
hehe24.08.2015 15:42

za chwilę będą się chwalić, ze trawę gdzieś skosili, buhahaha, a inni będą dopisywać "małymi kroczkami do przodu" i że wiele dobrego sie dzieje w mieście, buhahaha

Gość24.08.2015 6:35

Cokolwiek dobrego się nie zrobi to i tak hejt z każdej strony spada.
Małymi kroczkami ale zawsze do przodu.
To że zostało to napisane na portalu to przecież informacja dla mieszkańców i bardzo dobrze że informują o nawet takich małych rzeczach.

Obiektywny23.08.2015 17:46

Rozumiem, że w tej sytuacji dziennikarz portalu został specjalnie zaproszony na basen aby napisać artykuł i zrobić zdjęcie. W związku z tym należy pogratulować ogromnej kreatywności władzom miasta oraz dyrekcji MOSiRu za postawienie w 90 tys. mieście jaccuzi dla 4 osób na prawdę jest się czym chwalić. Oczywiste jest, że z basenu który powstał wiele lat temu nie da się nagle zrobić aquaparku bo jest to nieopłacalne. Należałoby wybudować inny aquapark jak np. w Żorach. Ale u nas jak zwykle galeryjka na 10 sklepów, jaccuzi na 4 osoby a miasto umiera...

hehe22.08.2015 23:01

Miał być aquapark i rynek, niestety, nie będzie, ale będzie dwuosobowe jacuzzi, buhahahaha

urban22.08.2015 20:34

brak słów... ja bym się tym nawet na wsi w gołkowicach nie pochwalił... Żenada Atrakcja Jakuzzi haha

Gość22.08.2015 3:52

mamy jacuzzi jestesmy duma tego rejonu .. Schody do jacuzzi jak do galerii jebitne :) moze teraz to bedzie sie nazywac galeria laguna :)

mk21.08.2015 23:50

a kiedy obiecany przed wyborami, przez Panią Hetman, Aquapark? Co z rynkiem, czemu boksy w przejściu podziemnym nadal są puste?

Pokaż wszystkie opinie (16)