Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
21 sierpnia 2015

Zaginiona nastolatka przyłapana na kradzieży

Zaginiona nastolatka przyłapana na kradzieży
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Stróże prawa odnaleźli zaginioną niedawno 17-latkę. Dziewczyna została złapana podczas kradzieży w jastrzębskim markecie. Nie była to jej pierwsza ucieczka z ośrodka wychowawczego.

W czwartek, 20 sierpnia przed godziną 17:00 policja dostała zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów w centrum miasta. Sprawczynią interwencji była 17-latka z Jastrzębia. Dziewczyna próbowała ukraść warte kilkadziesiąt złotych przedmioty.

W policyjnych bazach danych nastolatka widniała jako osoba zaginiona. - 17-latka regularnie ucieka z przydzielonego jej sądownie ośrodka wychowawczego - informuje policja. Jeszcze tego samego dnia policjanci doprowadzili młodą jastrzębiankę do pszczyńskiej placówki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ofiara życia21.08.2015 23:49

Z mojej obserwacji wywnioskowałem, że dziewczyna zdemoralizowana. Takiej osobie konieczna jest pomoc póki nie jest za późno. Pytam się, gdzie są księżą? Dlaczego nie ma komu pomagać?

h2o21.08.2015 19:12

ucieczka ucieczką Za nie udzielenie informacji policji o poszukiwanej Osoby które to zrobiły powinny zostać ukarane. Zaoszczędziło by to moje twoje nasze pieniądze. Dodatkowo policja mogła by się zająć w tym czasie innymi ratującymi życie i mienie sprawami.

Gość21.08.2015 15:05

Ucieczka to jedno, ale trzeba jeszcze pić, palić no i jeść.