Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
21 sierpnia 2015

Zaginiona nastolatka przyłapana na kradzieży

Zaginiona nastolatka przyłapana na kradzieży
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Stróże prawa odnaleźli zaginioną niedawno 17-latkę. Dziewczyna została złapana podczas kradzieży w jastrzębskim markecie. Nie była to jej pierwsza ucieczka z ośrodka wychowawczego.

W czwartek, 20 sierpnia przed godziną 17:00 policja dostała zgłoszenie o kradzieży w jednym z marketów w centrum miasta. Sprawczynią interwencji była 17-latka z Jastrzębia. Dziewczyna próbowała ukraść warte kilkadziesiąt złotych przedmioty.

W policyjnych bazach danych nastolatka widniała jako osoba zaginiona. - 17-latka regularnie ucieka z przydzielonego jej sądownie ośrodka wychowawczego - informuje policja. Jeszcze tego samego dnia policjanci doprowadzili młodą jastrzębiankę do pszczyńskiej placówki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ofiara życia21.08.2015 23:49

Z mojej obserwacji wywnioskowałem, że dziewczyna zdemoralizowana. Takiej osobie konieczna jest pomoc póki nie jest za późno. Pytam się, gdzie są księżą? Dlaczego nie ma komu pomagać?

h2o21.08.2015 19:12

ucieczka ucieczką Za nie udzielenie informacji policji o poszukiwanej Osoby które to zrobiły powinny zostać ukarane. Zaoszczędziło by to moje twoje nasze pieniądze. Dodatkowo policja mogła by się zająć w tym czasie innymi ratującymi życie i mienie sprawami.

Gość21.08.2015 15:05

Ucieczka to jedno, ale trzeba jeszcze pić, palić no i jeść.