Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 sierpnia 2015

Wygrana Jastrzębia ze słowackim ekstraligowcem

Wygrana Jastrzębia ze słowackim ekstraligowcem
fot. Magdalena Kowolik / JKH

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali sparingowy mecz z MsHK DOXXbet Žilina 5:4. Do rozstrzygnięcia potrzebne były karne. Zdecydowało trafienie Leszka Laszkiewicza.

Pierwsze trafienie padło w 8. minucie. Jego autorem był Mateusz Danieluk. Słowacy w pierwszej tercji nie zdołali pokonać w jastrzębskiej bramce Tomljenovica. Drugie trafienie padło zaledwie 22 sekundy po rozpoczęciu drugiej odsłony. Tym razem do bramki Žiliny trafił Leszek Laszkiewicz. Słowacy odpowiedzieli szybko, bo już dwie minuty później. Chwilę później było już 2:3 dla rywali Jastrzębia. W trzeciej tercji wyrównującego gola strzelił Laszek Laszkiewicz. Gdy w 57. minucie piątą bramkę dla JKH zdobył Łukasz Nalewajka wszystko było na dobrej drodze, ale 29 sekund przed końcem Słowacy znów wyrównali.

Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W rzutach karnych po pierwszej serii było 1:1. Strzelcami byli Mateusz Danieluk i Adrian Lipovsky. W kolejnej serii zwycięskiego gola strzelił Leszek Laszkiewicz i tym samym zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

JKH GKS Jastrzębie - MsHK DOXXbet Žilina 5:4 k. (1:0, 1:3, 2:1, 1:0 k.)
1:0 - 07:10 - Mateusz Danieluk - Michal Plichta (5/4)
2:0 - 20:22 - Leszek Laszkiewicz - Jakub Schejbal, Tomasz Pastryk (5/4)
2:1 - 22:34 - Richard Huna - Róbert Huna (4/5)
2:2 - 25:36 - Jakub Kubiš - Lipovský
2:3 - 26:17 - Michal Grman - Róbert Huna
3:3 - 46:52 - Leszek Laszkiewicz - Richard Bordowski
4:3 - 56:53 - Łukasz Nalewajka - Tomasz Pastryk, Leszek Laszkiewicz (5/4)
4:4 - 59:31 - Róbert Huna - Aleš Ježek, Richard Huna
5:4 - Leszek Laszkiewicz (decydujący karny)

JKH GKS Jastrzębie: Tomljenović (Feć) - Pastryk, Schejbal, Laszkiewicz, Ł. Nalewajka, Bordowski  - Semrád, Janáček, Kulas, Plichta, Danieluk - Gimiński, Bigos, R. Nalewajka, Petro, Jaworski - K. Bryk, Szczurek, Dudkiewicz, Rostkowski, Świerski.

MsHK DOXXbet Žilina: Tomek (Cibula) - Grman, Kuráli, Richard Huna, Róbert Huna, Dolinajec - Mravec, Krčula, Konečný, Paleček, Stupka - Leško, Brejčák, Jarab, Ježek, Drábek - Makovský, J. Niník, Kubiš, Schronek, Lipovský.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktoś26.08.2015 13:36

Na moje oko mecz był na równych warunkach