Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 sierpnia 2015

NIM wycofuje się z poparcia dla Kukiza

NIM wycofuje się z poparcia dla Kukiza
fot. facebook.com/KWW15Kukiz

Niezależna Inicjatywa Mieszkańców poinformowała w środę o wycofaniu poparcia dla Komitetu wyborczego Kukiz’15. Powodem jest "brak przejrzystości w tworzeniu i działaniach Ruchu Pawła Kukiza".

NIM nie będzie już oficjalnie wspierać Ruchu Pawła Kukiza. Z dniem 26 sierpnia zdecydowała o wycofaniu poparcia. NIM prowadzić jednak będzie nadal działania zachęcające do udziału w referendum, w którym pojawi się m.in. pytanie o wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Reanimowano mężczyznę na przystanku Reanimowano mężczyznę na przystanku

Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala Reanimacja tuż przed wejściem do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość15.02.2017 21:51

Co te jest NIM? Żmudziński, który opluwał Matusiaka, a teraz mu prawie wchodzi w .... ? Żmudziński, który popierał Panią Hetman, a teraz po niej jedzie jak po .... ? NIM to Żmudziński, Żmudziński to NIM. Nic więcej, nic mniej. Z kim ten chłop będzie jeszcze trzymał, a z kim będzie walczył.. to pokażą kolejne rozdania polityczne.

Zyga 29.08.2015 12:24

I natychmiast pojawiają się komentarze bezsensowne, wyssane z prawie pustego rozumu.
Do Gość: Udowodnij swoją tezę! System prezydencki przy wyraźnie partyjmym prezydencie doprowadzi do wyniszczenia Polski. Dlaczego korupcja ma osiągnąć szczyt? Z jakiej powodu. To my wybieramy tych, którym wierzymy. To teraz pojawiją się w sejmie przyjaciele królika, mącący umysły. A ma im za to płacimy.

Bora29.08.2015 12:11

Bardzo rozsądne działanie NIM. JOW-y to dobry pomysł. Żeby się o tym przekonać wystarczy jak bardzo przeciwnukami JOW są ludzie siedzący w sejmie i nic nie robiący prócz tworzenia poparcia dla szfów swej partii. Po co nam tacy pseudo politycy żyjący wygodnie za nasze pieniądze. Dzięku JOW będziemy mogli wybrać tych, których chcemy mieć w sejmie bo im wierzymy. Prawdziwi działacze polityczni, chcący coś dla nas zrobić zawsze się dogadają ponad interesami partyjnymi. Nie tak jak teraz gdzie się żrą wymyślając przeciw sobie zarzuty i stawiając sobie pułpki. A to my na tym tracimy. A nie oni.

tragediadonbasunet29.08.2015 1:32

Bez komentarza.... JOW-y nie były by złe, gdyby wybierano prawdziwych reprezentantów swojego rejonu a nie pajaców, których najwięcej wisi na bilbordach...
Ja to chromolę, bo jak było w zmielenipl: choćby i w referendum była frekwencja 90% to i tak kukiełkowi zarządcy naszej umęczonej ojczyzny wrzucą wyniki do kosza....
Musi dojść do przesilenia i musi polać się krew głównych sprawców polskiej biedy - bez "grubej kreski"...

benio28.08.2015 9:14

czy nowym idolem nim będzie kononowicz?

Gość27.08.2015 21:31

JOW -y tylko pogorszą sytuację zamiast poprawić. Korupcja wtedy osiągnie szczyty. Potrzebna jest zmiana konstytucji i system prezydencki .

Robson27.08.2015 18:53

Niezależna Inicjatywa znowu jest niezależna

Pokaż wszystkie opinie (13)