Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
27 sierpnia 2015

NIM wycofuje się z poparcia dla Kukiza

NIM wycofuje się z poparcia dla Kukiza
fot. facebook.com/KWW15Kukiz

Niezależna Inicjatywa Mieszkańców poinformowała w środę o wycofaniu poparcia dla Komitetu wyborczego Kukiz’15. Powodem jest "brak przejrzystości w tworzeniu i działaniach Ruchu Pawła Kukiza".

NIM nie będzie już oficjalnie wspierać Ruchu Pawła Kukiza. Z dniem 26 sierpnia zdecydowała o wycofaniu poparcia. NIM prowadzić jednak będzie nadal działania zachęcające do udziału w referendum, w którym pojawi się m.in. pytanie o wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jakub Gruszka - wykorzystajmy potencjał gospodarczy Jastrzębia Jakub Gruszka - wykorzystajmy potencjał gospodarczy Jastrzębia

Zgłaszajcie sytuacje znęcania się nad zwierzętami Zgłaszajcie sytuacje znęcania się nad zwierzętami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość15.02.2017 21:51

Co te jest NIM? Żmudziński, który opluwał Matusiaka, a teraz mu prawie wchodzi w .... ? Żmudziński, który popierał Panią Hetman, a teraz po niej jedzie jak po .... ? NIM to Żmudziński, Żmudziński to NIM. Nic więcej, nic mniej. Z kim ten chłop będzie jeszcze trzymał, a z kim będzie walczył.. to pokażą kolejne rozdania polityczne.

Zyga 29.08.2015 12:24

I natychmiast pojawiają się komentarze bezsensowne, wyssane z prawie pustego rozumu.
Do Gość: Udowodnij swoją tezę! System prezydencki przy wyraźnie partyjmym prezydencie doprowadzi do wyniszczenia Polski. Dlaczego korupcja ma osiągnąć szczyt? Z jakiej powodu. To my wybieramy tych, którym wierzymy. To teraz pojawiją się w sejmie przyjaciele królika, mącący umysły. A ma im za to płacimy.

Bora29.08.2015 12:11

Bardzo rozsądne działanie NIM. JOW-y to dobry pomysł. Żeby się o tym przekonać wystarczy jak bardzo przeciwnukami JOW są ludzie siedzący w sejmie i nic nie robiący prócz tworzenia poparcia dla szfów swej partii. Po co nam tacy pseudo politycy żyjący wygodnie za nasze pieniądze. Dzięku JOW będziemy mogli wybrać tych, których chcemy mieć w sejmie bo im wierzymy. Prawdziwi działacze polityczni, chcący coś dla nas zrobić zawsze się dogadają ponad interesami partyjnymi. Nie tak jak teraz gdzie się żrą wymyślając przeciw sobie zarzuty i stawiając sobie pułpki. A to my na tym tracimy. A nie oni.

tragediadonbasunet29.08.2015 1:32

Bez komentarza.... JOW-y nie były by złe, gdyby wybierano prawdziwych reprezentantów swojego rejonu a nie pajaców, których najwięcej wisi na bilbordach...
Ja to chromolę, bo jak było w zmielenipl: choćby i w referendum była frekwencja 90% to i tak kukiełkowi zarządcy naszej umęczonej ojczyzny wrzucą wyniki do kosza....
Musi dojść do przesilenia i musi polać się krew głównych sprawców polskiej biedy - bez "grubej kreski"...

benio28.08.2015 9:14

czy nowym idolem nim będzie kononowicz?

Gość27.08.2015 21:31

JOW -y tylko pogorszą sytuację zamiast poprawić. Korupcja wtedy osiągnie szczyty. Potrzebna jest zmiana konstytucji i system prezydencki .

Robson27.08.2015 18:53

Niezależna Inicjatywa znowu jest niezależna

Pokaż wszystkie opinie (13)