Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
27 sierpnia 2015

Wypadek na DGP. Kobieta trafiła do szpitala

  • Wypadek na DGP. Kobieta trafiła do szpitala
  • Wypadek na DGP. Kobieta trafiła do szpitala
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

25 sierpnia na Drodze Głównej Południowej doszło do wypadku w wyniku którego młoda kobieta trafiła do szpitala. Samochód nie zatrzymał się przed znakiem "stop" i zajechał drogę kobiecie.

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek po godzinie 16:00 na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Pochwacie. 22-letni mieszkaniec Sosnowca nie zatrzymał się przed znakiem stop i zajechał drogą jadącej fiatem 23-latce.

- W wyniku zderzenia obu pojazdów, ranna została 23-latka, która z urazem klatki piersiowej trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że zarówno sosnowiczanin jak i mieszkanka naszego miasta byli trzeźwi - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Tttt27.08.2015 21:53

Ograniczenie do 30 km/h proponuje dac

ja również27.08.2015 21:25

Ja również omijam to skrzyżowanie, ono jest po prostu fatalne!!!

Autostop27.08.2015 16:49

Zgadzam się w 100% z mm, Urząd Miasta powinien NATYCHMIAST interweniować! To nie pierwszy i ostatni wypadek na tym skrzyżowaniu. Mimo, że uważam już kilkukrotnie musiałem mocniej przygazować, aby uniknąć kontaktu.

mm27.08.2015 11:53

to skrzyzowanie jest fatalne! pomimo zatrzymania sie na znaku STOP nie widac szybko nadjerzdzajacych samochdow! zawsze staram unikac sie tego skrzyzowania