Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
28 sierpnia 2015

"O mieście bez politykowania" o komunikacji

"O mieście bez politykowania" o komunikacji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

7 września odbędzie się spotkanie "O mieście bez politykowania", które organizuje prezydent miasta. Pierwsze spotkanie będzie dotyczyć komunikacji miejskiej. Zaproszony jest każdy mieszkaniec.

- W ostatnim czasie wielu jastrzębian pyta o możliwość spotkania z panią prezydent i przedyskutowania w większym gronie ważnych dla nich kwestii. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, prezydent podjęła decyzję o umożliwieniu mieszkańcom regularnych, comiesięcznych spotkań, w czasie których poruszane będą najistotniejsze dla miasta sprawy - informuje Urząd Miasta.

Pierwsze takie spotkanie dotyczyć będzie kwestii komunikacji miejskiej. Odbędzie się 7 września o godz. 17:00 w sali rady miasta. Takie spotkania odbywać się będą co miesiąc w pierwszy poniedziałek miesiąca. Spotkania są otwarte i każdy mieszkaniec może przyjść.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie strajk kierowców? Trudna sytuacja PKM Będzie strajk kierowców? Trudna sytuacja PKM

PKM: Pieniądze na wypłatę przyszły w ostatniej chwili PKM: Pieniądze na wypłatę przyszły w ostatniej chwili

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (22)
umny04.09.2015 18:03

Zjawię się i wyręczę zapracowanych urzędników!

Bastek01.09.2015 19:22

do do Mieszkanca Przyjaźni 01.09.2015 16:56

Jak wiesz , nie każdy ma czas wolny po godz 17;00 ,
Ja postaram się przyjść ale nie , wiem czy mi się uda , wybrać na to spotkanie , po pierwsze sprawy osobiste jak będę mógł to , z miłą ochotą przejdę się i posłuchać , bo mnie to interesuje .

do Mieszkanca Przyjaźni01.09.2015 16:56

To przyjdź na spotkanie i się dowiesz a nie komentarze puszczasz! Tak trudno ruszyć tyłek z miejsca? Wszystko na gotowe ma być?!

Mieszkaniec Przyjaźni01.09.2015 16:47

Pytam kiedy nie płacimy za bilety w komunikacji
miejskiej?

do ech ekonomista01.09.2015 16:44

Każdy z nas żyje chyba w innym systemie,ten system na którym opiera się JZ, myślę tu o finansowej stronie działalności miasta musi paść.Kilka powodów młodzi wyjeżdżają,przerost biurokracji, JSW się powoli kończy też przez system,dopłaty z unii fałszują rzeczywistość, ludzie mają dość płacenia niezliczonej ilości podatków,opłat i parapodatków mógł bym jeszcze wymienić 100 innych powodów ale koniec tego systemu jest pewny powtarzam pewny!

Życie z rozumem01.09.2015 15:06

Czym ktos głupszy ten ma więcej do powiedzenia i krytyki. A po to Pani Prezydent organizuje takie spotkania (odważna Babka!), żeby każdy, kto ma coś do zaproponowania mógł to zgłosić publicznie, wobec świadków.
Do mm: Jaka cena jest rozsądna? Komunikacja we wszystkich krajach europy jest droga. Wynika to z rachunku ekonomicznego. Dobrze, że są miasta, które mogą zaproponować darmowe przejazdy dla swych mieszkańców.

Ech, Ekonomisto01.09.2015 15:01

Bankructwo JZ oddala się dużymi krokami. Ekonomiści prywatnych firm, które zbudowały centra handlowe a teraz przygotowują się do wybudowania jescze większego centrum handlowo-wypoczynkowego potarfią dokładnie liczyć. Nie lubią wyrzucać forsy na coś co nie przyniesie zysków. Nareszcie mamy Panią Prezydent, która zna się na tym co robi. Szkoda, że niektórzy mieszkańcy nie rozumieją co się dzieje i udając mądrych piszą coś bezsensownego. Wybory bezpośrednie w miastach spowodowały, że wiele miast pięknie się rozbudowuje. A o dziwo, mieszkańcy to dostrzegają. Podróżuję po Polsce i stąd to wiem.

Pokaż wszystkie opinie (22)