Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
31 sierpnia 2015

Dwa razy w ciągu tego samego dnia ukradł perfumy

Dwa razy w ciągu tego samego dnia ukradł perfumy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali 21-letniego amatora perfum. Jastrzębianin dokonał kradzieży dwa razy w ciągu tego samego dnia. Jak mówił, potrzebował pieniędzy żeby spłacić długi.

Zdarzenie miało miejsce 30 sierpnia w jednej z drogerii w naszym mieście. Mężczyzna dokonał kradzieży markowych perfum wartych blisko 500 zł. Tego samego dnia skuszony łatwym łupem znów wrócił do tej samej drogerii i próbował ukraść perfumy. Tym razem jednak się nie udało.

- Kryminalni szybko wpadli na trop złodzieja. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na spłatę długów - informuje policja..

Teraz 21-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
S.01.09.2015 12:45

znajomy żyje w Anglii (jakieś 9 lat) - kiedy czyta gazetę i widzi artykuł np. o złodzieju perfum - od razu można poznać jego imię, nazwisko, wiek, często adres. w Polsce, nad czym ubolewam, osoba popełaniająca jakiekolwiek przestępstwo jest anonimowa (jeszcze to śmieszne nazywanie złodzieja "amatorem perfum").

jaś 31.08.2015 22:34

gruby???

max31.08.2015 13:10

Pan Pachnidło;)