Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
1 września 2015

Prezydent Polski przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju

Prezydent Polski przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

3 września do naszego miasta przyjedzie Andrzej Duda. Prezydent kraju weźmie udział w uroczystościach rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego, które odbędą się przed kopalnia Zofiówka.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda, jeszcze jako kandydat na prezydenta Polski, odwiedził Jastrzębie w związku z protestami górników w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

Jak informuje jastrzębskie Prawo i Sprawiedliwość, na obchody może przyjechać również kandydatka na premiera Beata Szydło (PiS). Nieoficjalnie mówiło się, że obecna premier Ewa Kopacz (PO) również może odwiedzić Jastrzębie, jednak jak powiedział przewodniczący Solidarności Piotr Duda, nie otrzymała zaproszenia, bo "Solidarność ma do niej za dużo pretensji". 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Andrzej Duda: przeżyli dzięki rozszczelnionej rurze Andrzej Duda: przeżyli dzięki rozszczelnionej rurze

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi nasz region Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi nasz region

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (49)
Gość03.09.2015 8:52

Piotr Duda przyjedzie limuzyną z kierowcą, żeby wzruszyć się losem biednych górników.

Gość03.09.2015 8:51

Dżepetto może być dumny.

Gość03.09.2015 8:48

Podróż za jeden uśmiech. Poldek też będzie?

Gość03.09.2015 8:29

To może przy okazji jakiś wykład?

Gość03.09.2015 8:28

Many, tak mnie rozśmieszyłeś pochwałami Dudy, że aż oblałem się kawą. Pisz więcej takich tekstów, bo warto się śmiać.

Many03.09.2015 0:41

Wyborcy PO mają się posikać, że urząd prezydenta przejął człowiek z PISu. Ludzie niestety nie rozumiecie, że Platforma narobiła więcej złego niż dobrego. Tusk wygrzał sobie krzesełko w UE wyprzedając wszystko co mógł zagranicznym (głównie Niemcom) i rozbrajając kraj, kopaczka jest niezrównoważona, ciągle upomina Dudę że coś robi nie tak, a sama nie widzi swoich błędów hipokrytka. Dlaczego nie upominała papcia Bronka, człowieka ortografię, co staje na krzesła i nie potrafi nalać dziennikarce wody jak sobie nalewa gbur jeden.
Póki co Duda pełni funkcję bardzo dobrze, zobaczymy co będzie dalej.
A wy głupcy, co daliście się omamić mediom i innym sztuczką PO dalej sobie myślcie, że jest ok i będzie lepiej, tylko zróbcie to, pomyślcie tak, zaznaczcie tutaj...

do redan03.09.2015 0:13

PS wiesz ile kosztują teraz akcje Agory, właściciela Gazety Wyborczej? 11 zł. Bo tego pisma już prawie nikt nie kupuje....

Pokaż wszystkie opinie (49)