Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
1 września 2015

Michał Masny zaczął już treningi z JW

Michał Masny zaczął już treningi z JW
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Rozgrywający Jastrzębskiego Węgla wrócił już do klubu i trenuje z drużyną. Masny miał przyjechać dopiero po Mistrzostwach Europy, ale trener reprezentacji Słowacji zdecydował, że Masny nie pojedzie na mistrzostwa.

- Potoczyło się jak się potoczyło. Trener zdecydował, że nie pojadę na mistrzostwa. To normalna kolej rzeczy, że w tej sytuacji przyjeżdżam do klubu. Umówiłem się z trenerem Markiem Lebedew na tydzień wolnego i od dziś zaczynam pracę w klubie - informuje Michal Masny.

Michał Masny chciał, żeby tegoroczne Mistrzostwa Europy były jego ostatnimi. To miało być zwieńczenie kariery. Na mistrzostwa jednak nie pojedziecie. - Jest to wszystko trochę dziwne, bo jednak trener nas nie znał jako zawodników i w trzy dni wyselekcjonował kadrę na mistrzostwa - mówi Masny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mk02.09.2015 14:35

dziwne, że się nie łapie do reprezentacji, Słowacja to żadna potęga w siatkówce i chyba tam przebierać w utalentowanych siatkarzach to nie mogą. Że wiekowy? Zagumny też miał swoje lata gdy zdobył MŚ.

misio201.09.2015 18:27

Witamy w Jastrzębiu!

ktoś01.09.2015 12:03

Misiek fajnie ze jesteś