Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
2 września 2015

Rajd Wisły ponownie zawita do Jastrzębia

Rajd Wisły ponownie zawita do Jastrzębia
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

Już w nadchodzący weekend odbędzie się kolejny etap Rajdu Wisły. Tym razem rajdowcy będą zmagać się na jastrzębskich drogach - w Bziu i Ruptawie. Z tego powodu zamknięte będą niektóre ulice.

Jastrzębski etap Rajdu Wisły odbędzie się w sobotę 5 września. Zawodnicy będą pokonywać 6 i 9 odcinek specjalny, które ma prawie 19 kilometrów. Zawodnicy przejadą trasami w Bziu Górnym i Ruptawie.

W godzinach od 7:00 do 15:00 zamknięte będą ulice: Skragi, Długosza, Matejki, Libowiec, Grzybowa, Żyzna, Świerczewskiego, Żytnia, Budowlanych, Rostków, Klubowa, Sportowa, Spółdzielcza.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ramki do tablic rejestracyjnych Ramki do tablic rejestracyjnych

Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy Uwaga! Utrudnienia w ruchu - rajd samochodowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Dp Peter03.09.2015 22:48

Chciał byś być 6h zamknięty na swoim podwórku i odcięty od świata? To zaproś ich na swoje bo ja nie chcę.
Ponoć pieski się fajerwerków na osiedlu boją a ty słyszałeś ryk tych silników i tez strzelają. Co nasze pieski są odporniejsze?

do Peter03.09.2015 15:33

Ale o to chodzi, że na takim Libowcu ruch bardzo duży, a tu jeszcze taki bonus!!!!!!!! Chodników to nie ma komu wybudować!!!

Peter03.09.2015 6:53

Ludzie spokojnie. Wielu z Was wszystko Wam przeszkadza. Przecież taki rajd to 6 godzin utrudnień raz na 360 dni w roku! Co raz częściej macie problem z własnym spokojem. Jedyna impreza na jarze - mieszkańcy mają problem. Raz do roku petardy na stadionie - mieszkańcy mają problem. Raz w roku rajd - mieszkańcy mają problem. Ciągle mieszkańcy mają coś do czegoś, co jest znikomym utrudnieniem w skali całego roku. To może kupić setki tysięcy metrów sześciennych drewna i zabić dechami to miasto a o godzinie osiemnastej wszystkie rolety w dół jak to ma miejsce w niemieckich miasteczkach i zamykać się w swoich królestwach w ciszy z dala od innych?

polgks02.09.2015 15:29

A kto się pytał mieszkańców Ruptawy czy tego chcą. Jak mieszkańcy Jastrzębia chcą takiej imprezy, to proszę bardzo, ale na Turystycznej czy Wielkopolskiej!!!!

do 1602.09.2015 14:00

na Moszczenicy nie ma takich wąskich, krętych dróg jak na Ruptawie.

1602.09.2015 12:29

I znowu z chaty wyjść nie można bo hołota się bawi.
Może by tak na 1-2 sezony przełożyć rajd na sołectwa Borynia, Moszczenica lub w inne powiaty?

Gość02.09.2015 8:52

Na cmentarzu komunalnym już trenują.