Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 września 2015

Rajd Wisły ponownie zawita do Jastrzębia

Rajd Wisły ponownie zawita do Jastrzębia
fot. Tomasz Zalewski / jastrzebieonline.pl

Już w nadchodzący weekend odbędzie się kolejny etap Rajdu Wisły. Tym razem rajdowcy będą zmagać się na jastrzębskich drogach - w Bziu i Ruptawie. Z tego powodu zamknięte będą niektóre ulice.

Jastrzębski etap Rajdu Wisły odbędzie się w sobotę 5 września. Zawodnicy będą pokonywać 6 i 9 odcinek specjalny, które ma prawie 19 kilometrów. Zawodnicy przejadą trasami w Bziu Górnym i Ruptawie.

W godzinach od 7:00 do 15:00 zamknięte będą ulice: Skragi, Długosza, Matejki, Libowiec, Grzybowa, Żyzna, Świerczewskiego, Żytnia, Budowlanych, Rostków, Klubowa, Sportowa, Spółdzielcza.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Smog to nie tylko kominy. Również samochody Smog to nie tylko kominy. Również samochody

Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej Zderzenie samochodów (znowu) na Pszczyńskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Dp Peter03.09.2015 22:48

Chciał byś być 6h zamknięty na swoim podwórku i odcięty od świata? To zaproś ich na swoje bo ja nie chcę.
Ponoć pieski się fajerwerków na osiedlu boją a ty słyszałeś ryk tych silników i tez strzelają. Co nasze pieski są odporniejsze?

do Peter03.09.2015 15:33

Ale o to chodzi, że na takim Libowcu ruch bardzo duży, a tu jeszcze taki bonus!!!!!!!! Chodników to nie ma komu wybudować!!!

Peter03.09.2015 6:53

Ludzie spokojnie. Wielu z Was wszystko Wam przeszkadza. Przecież taki rajd to 6 godzin utrudnień raz na 360 dni w roku! Co raz częściej macie problem z własnym spokojem. Jedyna impreza na jarze - mieszkańcy mają problem. Raz do roku petardy na stadionie - mieszkańcy mają problem. Raz w roku rajd - mieszkańcy mają problem. Ciągle mieszkańcy mają coś do czegoś, co jest znikomym utrudnieniem w skali całego roku. To może kupić setki tysięcy metrów sześciennych drewna i zabić dechami to miasto a o godzinie osiemnastej wszystkie rolety w dół jak to ma miejsce w niemieckich miasteczkach i zamykać się w swoich królestwach w ciszy z dala od innych?

polgks02.09.2015 15:29

A kto się pytał mieszkańców Ruptawy czy tego chcą. Jak mieszkańcy Jastrzębia chcą takiej imprezy, to proszę bardzo, ale na Turystycznej czy Wielkopolskiej!!!!

do 1602.09.2015 14:00

na Moszczenicy nie ma takich wąskich, krętych dróg jak na Ruptawie.

1602.09.2015 12:29

I znowu z chaty wyjść nie można bo hołota się bawi.
Może by tak na 1-2 sezony przełożyć rajd na sołectwa Borynia, Moszczenica lub w inne powiaty?

Gość02.09.2015 8:52

Na cmentarzu komunalnym już trenują.