Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
3 września 2015

Popiwczak jedzie na Mistrzostwa Świata

Popiwczak jedzie na Mistrzostwa Świata
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Jakub Popiwczak, libero Jastrzębskiego Węgla znalazł się w gronie zawodników powołanych na kardę narodową, która weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Meksyku.

Zawodnik Jastrzębskiego Węgla przepracował cały okres przygotowawczy z reprezentacją prowadzoną przez Jakuba Bednaruka. Zgrupowanie kończy się 4 września, a 8 września siatkarze wylatują do Meksyku na Mistrzostwa Świata. Zawody odbywać się będą w dniach 11-21 września w meksykańskiej Tijuanie i Mexicali. Polacy zmierzą się z Rosjanami, Argentyńczykami oraz Amerykanami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
rolnik03.09.2015 18:15

Młody, utalentowany, gratulacje!