Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
4 września 2015

Nietrzeźwy uciekał przed policjantami motocyklem

Nietrzeźwy uciekał przed policjantami motocyklem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Nietrzeźwość, brak uprawnień i brak kasku na głowie - takie grzechy ma na sumieniu 30-letni motocyklista, który uciekał z pasażerem przez policjantkami. Teraz grozi mu wysoką grzywną i zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjantki z jastrzębskiej policji podczas patrolu osiedla Zdrój zauważyły motocyklistę jadącego w kierunku ronda, który nie miał na głowie obowiązkowego kasku. Mężczyzna jednak nie zareagował na dawane mu znaki i podjął ucieczkę, łamiąc przepisy, np. jadąc pod prąd. Ostatecznie został złapany na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego z Górniczą.

- Nie dość, że okazało się, że jastrzębianin w ogóle nie ma uprawnień do jazdy motocyklem to jeszcze wyszło na jaw, że znajduje się on pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niego poniżej pół promila. Nietrzeźwy był także pasażer, który miał w organizmie blisko 2 promile - informuje policja.

O dalszym losie 30-latka zdecyduje sąd. Oprócz zakazu prowadzenia pojazdów, mężczyźnie grozi wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Zwykły 04.09.2015 23:18

To że chodzą bandziory to wcale nie znaczy, że głupek na motorze nie zrobił nic zlego. A gdyby podczas ucieczki kogoś potrącił to też byłby to drobiazg. Wystaw tych bandziorów to przestaną chodzić.

Janusz04.09.2015 14:28

I co z tego. Normalnie przestępstwo na motorku. Parodiaa.. A prawdziwe bandziory dalej chodzą po ulicach.