Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 września 2015

Edward Szlęk zrezygnował. Powodem stan zdrowia

Edward Szlęk zrezygnował. Powodem stan zdrowia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Edward Szlęk, do tej pory prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej zrezygnował ze swojej funkcji. Powodem jest stan zdrowia. Przypomnijmy, że nie tak dawno trafił do szpitala.

Edward Szlęk pełnił swoją funkcję od 27 kwietnia, wcześniej był prezesem JSW Koks. Został wyłoniony w konkursie na prezesa JSW, po tym jak spółkę opuścił Jarosław Zagórowski. 12 sierpnia źle się poczuł i trafił do szpitala.

3 września Edward Szlęk złożył rezygnację z pełnionej funkcji ze względu na stan zdrowia. Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację. Teraz tymczasowe obowiązki prezesa będzie pełnił Józef Myrczek, przewodniczący Rady Nadzorczej.

W zarządzie doszło także do innych zmian. Zastępcami prezesa JSW zostali Aleksander Wardas (ds. technicznych) oraz Tomasz Gawlik (ds. strategii).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
ania06.09.2015 23:22

Ciekawe czy dostanie odprawę? Na takich stanowiskach kontrakty są indywidualne i licho wie co się w nich znajduje, nie raz takie rzeczy, że się w głowie nie mieści

do jes06.09.2015 17:39

pracownikom w biurach owszem

spok06.09.2015 1:08

Jastrzębie tonie. zyski z kopalń, gdy były i to nie małe, wyjechały do warszawy, a teraz wtopa, bo nie ma czym strat załatać

beno05.09.2015 15:57

Czy CBA interesuje się już zagórowskim?

do- Do leśny zwierz05.09.2015 0:02

na stanowisko prezesa JSW "zagórowskiego" wsadził nijaki p.Poncyliusz :) członek PiS :)
a że go później pokochało PO to inna sprawa bo za te miliardy na kampanie wyprowadzone z JSW każdy by każdego pokochał :) co widać po Ludwiku D. i Grzegorzu N. :)
pozdr.

Do leśny zwierz04.09.2015 17:59

Kolego !!! Szympans na 100 % poprowadził by lepiej, bo ten patałach z PO nawet z takimi cenami ją doprowadził do strat,wywalał ciężko wypracowane przez górników pieniądze,(zyski), za rozkazem Tuska i tej dzisiejszej sitwy.

leśny zwierz04.09.2015 13:28

Współczuje panu panie Szlęk, bo to co zostawił panu Zagórowski, to już się nie da naprawić. Zagórowski prowadził spółkę, jak tona węgla kosztowała 300 dolarów. Ale panowie i panie, przy takich cenach, to i szympans poprowadził by spółkę lepiej od "zagóra"

Pokaż wszystkie opinie (13)