Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
4 września 2015

Bez prawa jazdy za przejażdżkę na czerwonym

Bez prawa jazdy za przejażdżkę na czerwonym
fot. bykst / pixabay.com

21-letni żorzanin stracił prawo jazdy za niebezpieczne zachowanie na drodze. Mężczyzna przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, zmuszając innego kierowcę do gwałtownego hamowania.

Młody kierowca wpadł w ręce policjantów na ulicy Wodzisławskiej, gdy wyjeżdżając z ulicy Górniczej przejechał na czerwonym świetle. Tym samym wymusił nagłe hamowanie innego kierowcy oraz zatamował ruch pozostałym uczestnikom.

-  W związku z nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu i stworzeniem realnego zagrożenia w ruchu drogowym, 21-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Dalszy los mężczyzny leży teraz w rękach sądu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Kierowca Do Krystyny07.09.2015 17:45

Nie zdarzyło. Bardzo uważam, bo boję się tragedii. Kilkakrotnie pojaiwł mi się samochód tam gdzie byłem pewny, że go nie ma. Na szczęście nie zagrażało to niczemu, ale kolejny raz udowodniło, że można nie zauważyć.
Przepraszam! Sam, świadomie przejechałem skrzyżowanie na czerwonym świetle gdy po zatrzymaniu się o godzinie 2 czy 3-ciej w nocy nie widziałem żadnego nadjeżdżąjącego pojazdu ani żadnego żywego ducha. Podobno można wtedy przejechać ale nie jestem pewny i czekam cierpliwie brzydko myśląc o tych, którzy mają pieczę nad tymi światlami.

Krystyna07.09.2015 9:38

Do Kierowca masz racje ze to bezmyślne zachowanie jeżeli popełnione z premedytacją !!! ale gdy komuś zdarzy się to z gapiostwa, sama tak miałam i nie jest to usprawiedliwienie z mojego punktu bo kara powinna być.Zabieranie prawa jazdy powinno być za bardzo rażącą winę bo i Tobie coś takiego na pewno się zdarzyło.

Kierowca05.09.2015 23:16

Znam taki sam przypadek zakończony śmiercią kierowcy, który przejeżdżał na zielonym świetle. Czy to był drobiazg i nie warte takiej kary? Jesteście durniami czy całkowicie bezmyślni?

Janusz05.09.2015 11:49

Parodia... Kowboje (policja) zaszalała. I tak sąd zwróci prawko. Bo Ci już za wszystko zabieraja prawko. Czyste głupoty...

Adam05.09.2015 10:39

Owszem trzeba przestrzegać przepisy po to są, ale ludzie za takie przewinienie jest taryfikator pieniężny i punkty karne.Czy teraz za każde przewinienie będą odbierać prawo jazdy ?jesteśmy nie omylni i każdy z nas może popełnić błąd, nawet ten policjant który skierował sprawę do sądu.Jestem kierowcą i już nie jedno widziałem gorszego i jakoś prawo jazdy nikomu nie zabierano.

menel05.09.2015 0:19

czasem trzeba napisać o głupocie może do jakiegoś durnia coś dotrze

Gość04.09.2015 22:37

juz o gorszych gulpotach juz nie idzie pisac :)))