Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 września 2015

Kolejny wypadek na DGP. Ranna pod wpływem

Kolejny wypadek na DGP. Ranna pod wpływem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Pszczyńską doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ranna została 29-letnia kobieta. Okazało się, że miała 0,4 promila.

Zdarzenie miało miejsce w nocy 7 września. Według ustaleń policji, 24-letni kierowca opla jadąc ulica Pszczyńską w kierunku centrum, nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie, która jechała w kierunku Pawłowic. Na skutek zderzenia pojazdów ranna została 29-letnia mieszkanka Pawłowic.

- Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie niespełna 0,4 promila. Jadący oplem jastrzębianin był trzeźwy - informuje policja.

Za jazdę po spożyciu alkoholu kobiecie grozi grzywna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość09.09.2015 14:43

Inteligentnych inaczej nie brakuje. Na Wielkopolskiej codziennie można zobaczyć, jak motocyklista wiezie około 4-letnie dziecko siedzące na zbiorniku paliwa, oczywiście bez kasku. Facet skręca pod blok 106. Motocykl jest czerwony, niestety nie odczytałem numeru rejestracyjnego.

onetowy08.09.2015 21:44

Facet wymusił,ale znaczenie nietrzeźwej kobiety też tu musiało mieć ogromne znaczenie.Z czym się wiąże opóźniona reakcja i ocena sytuacji.

Kierowca08.09.2015 20:09

A co grozi temu 24-latkowi, ktory spowodowal wypadek? Czy nic?

Gość08.09.2015 9:44

Sprawca trzeźwy, ale i tak głupszy od tej pod wpływem.