Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
9 września 2015

Piknik ze sportowcami na OWN-ie

Piknik ze sportowcami na OWN-ie

13 września na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbędzie się Piknik ze sportowcami.  Na mieszkańców będą czekać m.in. Jastrzębski Węgiel, JKH GKS Jastrzębie, GKS 1962 Jastrzębie oraz inne jastrzębskie kluby.

W programie imprezy m.in. spotkania ze sportowcami, stoiska promocyjne klubów, konkursy i gry oraz wspólne grillowanie. Podczas pikniku odbędzie się również uhonorowanie sportowców i trenerów za osiągnięcia. Początek o godzinie 16:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tężnia na OWN-ie kończy działalność  Tężnia na OWN-ie kończy działalność

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Daro13.09.2015 12:35

Do only
No cześć Ziomek jak tam po dożynkach na Bziu ? Po komentach widać, że z dzielnicy byłego prezydenta jesteś

deportacja dla semitów12.09.2015 23:41

szkoda kasy, ale promocję tuska w spódnicy będziemy mieć.
a co do środków ojro...:
logiczne jest, że więcej wpłacamy niż dostajemy, ale propaganda mówi inaczej. teraz się zastanów, czytelniku:
jaka jest kondycja naszych finansów publicznych....?
z czego się wzięła...?
ile tak naprawdę wpłacamy do kasy eu (o tym cichooo...)?
ile dostaliśmy pieniędzy?
ile dostaliśmy "kar" i różnych "wstrzymań dopłat"?
kto utrzymuje euro-osłów i ich przydupasów (+ darmozjadów na eurostołkach w Polsce)?
itd. itd.

only11.09.2015 18:03

Janecki też czekał na te nowe środki unijne, bo jak wiadomo w Polsce bez unijnej dotacji nawet ławki nie da się pomalować ani ogrodzenia wymienić. Niedługo będziemy czekać na jakiś program unijny, zeby trawę skosić i pasy na ulicy pomalować, zenada.

do only11.09.2015 12:18

wytłumacz jaki wniosek i o dofinansowanie czego poszedł za Janeckiego? sugerujesz, że masz wiedzę - to się podziel faktami. Bzudry gadasz gościu - wniosek nie poszedł, bo dopiero nad nim pracują razem z Czechami. Poczytaj trochę, zainteresuje się tym co się dzieje - a w końcu coś się dzieje z tym OWNem, to będziesz wiedział. A jak chcesz mieć to na papierze, to napisz zapytanie do urzędu - muszą Ci odpowiedzieć zgodnie z faktami.

mk11.09.2015 9:01

Gdy byłem na odwyku to załatwiłem grillowanie dla wszystkich, kiełbasy, węgiel i chętnych do pomocy. Naprawiliśmy razem grilla z połamanymi nogami i rozpaliliśmy. Mało tego, zrobiłem nawet surówkę. Czyli nadaję się na prezydenta miasta!
Czy będziecie na mnie głosować? Urządzę grilla co tydzień i dodatkowo dostaniecie surówkę!

only do hans11.09.2015 7:57

jak nie masz to jedź do PZD w Rybniku i złóż wniosek, co jakiś czas działki się zwalniają, (użytkownicy umierają albo wyjeżdżają) i możesz też dostać za darmo, tylko trzeba wpisowe zapłacić. A ja mam po pierwszym użytkowniku, który sam to grodził, sam altanę budował i drzewa sadził 40 lat temu, nie od kopalni, czyli pudło.

hans10.09.2015 22:36

Do "Only" - ciesz się dziadu, że masz tę działkę, pewnie darowaną z kopalni za darmo. Mnie nikt nie dał i nie mam gdzie grillować, więc schowaj swój kaczy dziób tam gdzie słońce nie dochodzi i pozwól ludziom cieszyć się niedzielnym grillowaniem..... bez twojego oczywiście, udziału....

Pokaż wszystkie opinie (15)