Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 września 2015

Piknik ze sportowcami na OWN-ie

Piknik ze sportowcami na OWN-ie

13 września na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbędzie się Piknik ze sportowcami.  Na mieszkańców będą czekać m.in. Jastrzębski Węgiel, JKH GKS Jastrzębie, GKS 1962 Jastrzębie oraz inne jastrzębskie kluby.

W programie imprezy m.in. spotkania ze sportowcami, stoiska promocyjne klubów, konkursy i gry oraz wspólne grillowanie. Podczas pikniku odbędzie się również uhonorowanie sportowców i trenerów za osiągnięcia. Początek o godzinie 16:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Daro13.09.2015 12:35

Do only
No cześć Ziomek jak tam po dożynkach na Bziu ? Po komentach widać, że z dzielnicy byłego prezydenta jesteś

deportacja dla semitów12.09.2015 23:41

szkoda kasy, ale promocję tuska w spódnicy będziemy mieć.
a co do środków ojro...:
logiczne jest, że więcej wpłacamy niż dostajemy, ale propaganda mówi inaczej. teraz się zastanów, czytelniku:
jaka jest kondycja naszych finansów publicznych....?
z czego się wzięła...?
ile tak naprawdę wpłacamy do kasy eu (o tym cichooo...)?
ile dostaliśmy pieniędzy?
ile dostaliśmy "kar" i różnych "wstrzymań dopłat"?
kto utrzymuje euro-osłów i ich przydupasów (+ darmozjadów na eurostołkach w Polsce)?
itd. itd.

only11.09.2015 18:03

Janecki też czekał na te nowe środki unijne, bo jak wiadomo w Polsce bez unijnej dotacji nawet ławki nie da się pomalować ani ogrodzenia wymienić. Niedługo będziemy czekać na jakiś program unijny, zeby trawę skosić i pasy na ulicy pomalować, zenada.

do only11.09.2015 12:18

wytłumacz jaki wniosek i o dofinansowanie czego poszedł za Janeckiego? sugerujesz, że masz wiedzę - to się podziel faktami. Bzudry gadasz gościu - wniosek nie poszedł, bo dopiero nad nim pracują razem z Czechami. Poczytaj trochę, zainteresuje się tym co się dzieje - a w końcu coś się dzieje z tym OWNem, to będziesz wiedział. A jak chcesz mieć to na papierze, to napisz zapytanie do urzędu - muszą Ci odpowiedzieć zgodnie z faktami.

mk11.09.2015 9:01

Gdy byłem na odwyku to załatwiłem grillowanie dla wszystkich, kiełbasy, węgiel i chętnych do pomocy. Naprawiliśmy razem grilla z połamanymi nogami i rozpaliliśmy. Mało tego, zrobiłem nawet surówkę. Czyli nadaję się na prezydenta miasta!
Czy będziecie na mnie głosować? Urządzę grilla co tydzień i dodatkowo dostaniecie surówkę!

only do hans11.09.2015 7:57

jak nie masz to jedź do PZD w Rybniku i złóż wniosek, co jakiś czas działki się zwalniają, (użytkownicy umierają albo wyjeżdżają) i możesz też dostać za darmo, tylko trzeba wpisowe zapłacić. A ja mam po pierwszym użytkowniku, który sam to grodził, sam altanę budował i drzewa sadził 40 lat temu, nie od kopalni, czyli pudło.

hans10.09.2015 22:36

Do "Only" - ciesz się dziadu, że masz tę działkę, pewnie darowaną z kopalni za darmo. Mnie nikt nie dał i nie mam gdzie grillować, więc schowaj swój kaczy dziób tam gdzie słońce nie dochodzi i pozwól ludziom cieszyć się niedzielnym grillowaniem..... bez twojego oczywiście, udziału....

Pokaż wszystkie opinie (15)