Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 września 2015

Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem "prawka"

Brawurowa jazda zakończona zatrzymaniem "prawka"
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

34-letni jastrzębianin straci prawo jazdy na trzy miesiące po tym jak znacznie przekroczył dozwoloną prędkość na ulicy Pszczynskiej. Mężczyzna jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 121km/h.

Patrol drogówki zauważył pirata drogowego na ulicy Pszczyńskiej, na terenie zabudowanym. Według wideorejestratora policyjnego mężczyzna jechał z prędkością 121km/h, czyli 71km/h za szybko.

- Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce zostanie też wydana decyzja, zgodnie z którą mężczyzna pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje policja.

To już trzeci przypadek w naszym mieście, kiedy kierowca straci prawo jazdy na trzy miesiące.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (15)
Do Gość14.09.2015 22:57

I ciebie nie upolowali? To jednak nie było polowanie. Tak wygląda prwencja. Ale żeby to zrozumieć trzeba zostać potrąconym przez pijanego.

Gość11.09.2015 21:10

to co robi milicja to zwykłe polowanie na kierowców gdzie prewencyjne działanie?

MOTO11.09.2015 15:25

"Gość" Gościu co Ci przeszkadzają motocykliści? żal Ci ? patrz w lusterka, a wszystko będzie dobrze!

Patriota11.09.2015 8:55

Mnie się wydaje, że większość chyba nie kapuje systemu. Policjanci nie będą na każde skinienie bo takich możliwości nie ma, że gdzieś coś tam się dzieje i nagle będą zwłaszcza jak nikt nie zgłosi. Mają swój system szukają pułapek drogowych. Taką jest właśnie ta droga. Z Jbia lecieć możesz 100 i nagle bach D42 i 50km/h.... Po pierwsze - trzeba się znać na podstawowych przepisach. Po drugie - trzeba być krettynem by dać się nabrać na tę pułapkę ! oO

Jorguś10.09.2015 21:49

"...wkrótce zostanie też wydana przez starostę decyzja, zgodnie z którą mężczyzna pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje policja." Ja z pytaniem-jak się nazywa nasz Starosta? ;-)

Bady10.09.2015 21:36

A ja spotykam takich głupków codziennie. Przynajmniej jednego. Wieczorem wyłażą ze swych nor młodzi kierowcy, którzy chcą się popisać przed blacharami. Przygłupy ryzykują czyimś życiem, szczęśliwi, że znów zrobili coś idiotycznego.

Gość10.09.2015 15:41

Co z motocyklistami jeżdżącymi grubo ponad 100 km/h w centrum miasta?

Pokaż wszystkie opinie (15)