Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
11 września 2015

Z dwoma promilami w drogę. 49-latek bez prawa jazdy

Z dwoma promilami w drogę. 49-latek bez prawa jazdy
fot. jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy.

Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego został zatrzymali podczas rutynowej kontroli drogowej na ulicy Czecha. Podczas prowadzonych czynności policjanci, mając wątpliwości co do stanu trzeźwości 49-latka, poddali mężczyznę badaniu na alkomacie.

- Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Urządzenie wykazało w organizmie mieszkańca powiatu wodzisławskiego ponad 2 promile. 49-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a samochód, którym jechał przekazano wskazanej przez niego osobie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Hajer13.09.2015 20:46

Staneli by pod kopalniami t by bylo zniwo...

Zorro11.09.2015 12:38

A dlaczego takiego bandyty nie odstrzeli się na miejscu a jego samochód sprzeda. Pienidze ze sprzedaży powinny pójść na konto leczenia ludzi, którzy ulegli wypadkowi spowodowanemu przez podobnego kretyna, oraz na pomc rodzinie, której bliski zginął zabity przez taką gnidę.