Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
11 września 2015

Z dwoma promilami w drogę. 49-latek bez prawa jazdy

Z dwoma promilami w drogę. 49-latek bez prawa jazdy
fot. jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Mężczyzna prowadził samochód mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy.

Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego został zatrzymali podczas rutynowej kontroli drogowej na ulicy Czecha. Podczas prowadzonych czynności policjanci, mając wątpliwości co do stanu trzeźwości 49-latka, poddali mężczyznę badaniu na alkomacie.

- Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. Urządzenie wykazało w organizmie mieszkańca powiatu wodzisławskiego ponad 2 promile. 49-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a samochód, którym jechał przekazano wskazanej przez niego osobie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Hajer13.09.2015 20:46

Staneli by pod kopalniami t by bylo zniwo...

Zorro11.09.2015 12:38

A dlaczego takiego bandyty nie odstrzeli się na miejscu a jego samochód sprzeda. Pienidze ze sprzedaży powinny pójść na konto leczenia ludzi, którzy ulegli wypadkowi spowodowanemu przez podobnego kretyna, oraz na pomc rodzinie, której bliski zginął zabity przez taką gnidę.