Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 września 2015

OWN odżył za sprawą sportowców

OWN odżył za sprawą sportowców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielne popołudnie na terenu Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbył się „Piknik ze sportowcami”. Impreza przyciągnęła tłumy jastrzębian. Głównym jej punktem było wręczenie nagród i wyróżnień dla sportowców i klubów.

W czasie imprezy mieszkańcy mogli odwiedzić stoiska klubów sportowych. Zainteresowani mogli obejrzeć walki bokserskie, a także zagrać w unihokeja, szachy oraz w siatkówkę z zawodnikami Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

- Mamy w Jastrzębiu naprawdę utytułowanych sportowców. Dlatego zachęcam wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych w naszym mieście - mówiła Anna Hetman, prezydent miasta.

W czasie imprezy odbyły się również aukcje, w których do wylicytowania były m.in. stroje sportowe, piłki, a także możliwość uczestnictwa w treningu siatkarzy lub piłkarzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Premier Morawiecki w Jastrzębskiej Spółce Węglowej Premier Morawiecki w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Gość15.09.2015 23:32

chyba ciebie trzeba by odwołać

Gość15.09.2015 10:23

Lans, jakby przedwyborczy, ale wybory się już odbyły, a prezydent nadal się lansuje. Jedyne co zrobiła to obsadziła kolegami wszystkie możliwe stanowiska w mieście. Niekompetentnymi kolegami, niestety....Trzeba by ją chyba odwołać.

Gość15.09.2015 8:42

Nie mówi się "pani prezydentowej"bo to nie żona prezydenta.Zanim sklecisz zdanie to się trochę wyedukuj w tej materii zatroskany podatniku!

........14.09.2015 22:35

ile kosztowal ten lans pani prezydentowej zwyklego podatnika?

opas14.09.2015 17:55

które ławki? na OWN są ławki?

znawca14.09.2015 14:03

Po co malować ławki ?????? Najprościej jest kupić i wymienić na nowe ławki

Gość14.09.2015 12:44

a pomalowano już ławki na OWN?