Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
14 września 2015

OWN odżył za sprawą sportowców

OWN odżył za sprawą sportowców
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielne popołudnie na terenu Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbył się „Piknik ze sportowcami”. Impreza przyciągnęła tłumy jastrzębian. Głównym jej punktem było wręczenie nagród i wyróżnień dla sportowców i klubów.

W czasie imprezy mieszkańcy mogli odwiedzić stoiska klubów sportowych. Zainteresowani mogli obejrzeć walki bokserskie, a także zagrać w unihokeja, szachy oraz w siatkówkę z zawodnikami Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

- Mamy w Jastrzębiu naprawdę utytułowanych sportowców. Dlatego zachęcam wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniach sportowych w naszym mieście - mówiła Anna Hetman, prezydent miasta.

W czasie imprezy odbyły się również aukcje, w których do wylicytowania były m.in. stroje sportowe, piłki, a także możliwość uczestnictwa w treningu siatkarzy lub piłkarzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do Gość15.09.2015 23:32

chyba ciebie trzeba by odwołać

Gość15.09.2015 10:23

Lans, jakby przedwyborczy, ale wybory się już odbyły, a prezydent nadal się lansuje. Jedyne co zrobiła to obsadziła kolegami wszystkie możliwe stanowiska w mieście. Niekompetentnymi kolegami, niestety....Trzeba by ją chyba odwołać.

Gość15.09.2015 8:42

Nie mówi się "pani prezydentowej"bo to nie żona prezydenta.Zanim sklecisz zdanie to się trochę wyedukuj w tej materii zatroskany podatniku!

........14.09.2015 22:35

ile kosztowal ten lans pani prezydentowej zwyklego podatnika?

opas14.09.2015 17:55

które ławki? na OWN są ławki?

znawca14.09.2015 14:03

Po co malować ławki ?????? Najprościej jest kupić i wymienić na nowe ławki

Gość14.09.2015 12:44

a pomalowano już ławki na OWN?