Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
15 września 2015

Gadowski i Matusiak z "dwójką" na listach

Gadowski i Matusiak z "dwójką" na listach
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska mają już ustalone listy wyborcze w naszym okręgu. Posłowie z Jastrzębia-Zdroju, Grzegorz Matusiak oraz Krzysztof Gadowski wystartują z drugiej pozycji.

Na pierwszym miejscu listy PiS znalazła się posłanka Izabela Kloc, na drugim Grzegorz Matusiak, a na trzecim Grzegorz Janik. Na liście PiS-u znalazł się również inny jastrzębianin, Norbert Małolepszy (7 miejsce), wiceprzewodniczący rady miasta.

Listę PO otwiera Gabriela Lenartowicz, wicewojewoda śląski. Na drugim Krzysztof Gadowski, a na trzecim Marek Krząkała. Na liście PO znalazła się jeszcze Jolanta Grabkowska (5 miejsce) z Jastrzębia.

Wybory do sejmu i senatu odbędą się 25 października.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (55)
Skowronek26.09.2015 10:48

Gadowski dla Jastrzębia i okolic najwięcej zdziałał. weżcie poczytajcie jego sprawozdanie poselskie i Matusiaka.

julia24.09.2015 18:56

Ja doceniam to co robi Poseł Gadowski dla naszego regionu a zwłaszcza dla naszego miasta.Bez Pomocy Posła nasz szpital by juz nie istniał.

Frania18.09.2015 10:19

Na pewno pójdę i zagłosuję.

Zdrowy mieszkaniec17.09.2015 9:52

Głosowanie na Matusiaka będzie porażką. Ten pan nic nie zrobił dla miasta. Za to bardzo dużo dla PiS. A mnie i moich znajomych nie interesują partyjne przywiązania, tylko to co my mamy z działania posła, którego wybierzemy. Pan Matusiak siał zamęt kłamiąc w czasie strajku w JSW. Nie przyczyniał się do jego zakończenia, tylko do zaognienia sytuacji. Dziś górnicty nie są dumni z tego co sobie sami zniszczyli. Warto o tym pamiętać, Wasza Mieszkająca Błyskotlowść z zanikami pamięci. Jak chcecie sobie szkodzić to róbcie to u siebie. Nie szkodzcie wszystkim mieszkańcom.

Emil17.09.2015 8:59

Gdyby to były wybory na ilość bilbordów to Matusiak jest zwycięzcą. Jednak tu decydują ludzie i mam nadzieję, że nie dadzą się nabrać na jego hucpę polityczną.

Ludwik17.09.2015 7:44

Norbercie życzę tobie powodzenia i wierzę że zdobędziesz tyle głosów, aby być posłem. Zasługujesz na to. pozdrawiam.

Uważny_sluchacz_radia9016.09.2015 17:34

Dziękuje Panom - jednemu co sie zasiedzial i zapomnial jak wczesniej pracowal na chleb i drugiemu, co lubi robic sobie zdjecia z "bardziej znanymi" i wybil sie na budowie boiska dla dzeci 16 lat temu ;)

Pokaż wszystkie opinie (55)