Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 września 2015

Pijany 22-latek wjechał w znak drogowy

Pijany 22-latek wjechał w znak drogowy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Mający prawie 2 promile jastrzębianin stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w znak drogowy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu teraz dwa lata więzienia oraz utrata prawa jazdy.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę nad ranem na ulicy Wielkopolskiej. 22-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze i uderzył w znak drogowy.

-  Okazało się, że brawurowa jazda nie jest jednak jedyną przyczyną zdarzenia. Podczas badania alkomatem wyszło na jaw, że jastrzębianin miał w organizmie prawie 2 promile - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Bezpieczeństwo17.09.2015 9:56

Kolejny kretyn, którego powinno się zamknać w klatce i pokazywać na wystawach. Wszyscy mogli by się przyglądać jak wygląda bezmózgowie o wygladzie człowieka.

Gość15.09.2015 21:01

Chciał zobaczyć, co to za znak?

rowerzysta15.09.2015 20:29

Hahaha, nauka jazdy się kłania..