Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 września 2015

Są nowe mieszkania dla niepełnosprawnych

Są nowe mieszkania dla niepełnosprawnych
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

O trzy nowe mieszkania wzbogaciło się nasze miasto. Mieszkania przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Już znaleźli się chętni do ich nabycia. Remont mieszkań kosztował miasto 280 tys. zł.

Mieszkanie powstały na ulicy Szarych Szeregów. Jeszcze do niedawna znajdowały się tutaj punkty usługowe, lecz od wielu miesięcy stały puste. Teraz stworzono z nich trzy mieszkania dla osób niepełnosprawnych. Co ważne, mieszkania znajdują się na wysokości chodnika więc znacznie ułatwiają wjazd np. wózkiem inwalidzkim.

- Dwa mieszkania przeznaczone są dla osób, które złożyły podanie o mieszkanie dla osób niepełnosprawnych. Trzecie mieszkanie będzie tzw. mieszkaniem chronionym. Będzie to mieszkanie dla trzech osób, które będą miały różny stopień niepełnosprawności – wyjaśnia zastępca prezydenta Janusz Buda.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe Nowy blok w Zdroju: pierwsze piętro gotowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Ona16.09.2015 14:13

jak duże sa te mieszkania?