Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 września 2015

42-latka ranna w wyniku zderzenia na Rybnickiej

42-latka ranna w wyniku zderzenia na Rybnickiej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek na skrzyżowaniu ulic Rybnickiej i Dubielec doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. 42-letnia kobieta trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Zdarzenie miało miejsce 15 września po godzinie 15:00. Według relacji świadków, 20-latka kierująca fordem jadąc w kierunku ulicy Pszczyńskiej uderzyła w tył poprzedzającej ją hondy, która zatrzymała się by umożliwić skręt w lewo znajdującemu się przed nią kierowcy peugeota. Najprawdopodobniej kobieta nie zachowała należytej ostrożności.

- W wyniku zderzenia trzech pojazdów ranna została 42-letnia kierująca hondą. Mieszkanka Jastrzębia z urazem kręgosłupa pozostała w szpitalu - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
1616.09.2015 20:30

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj na ul. Gagarina. Z pojazdu dostawczego spadł kontener z olejem. Sześć tysięcy litrów oleju opałowego najpierw znalazło się na drodze, a później w rowie melioracyjnym, który wpływa do rzeki Pszczynki.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15.00. Na łuku drogi pojemnik z olejem zsunął się z naczepy, otworzył, a cała zawartość znalazła się na drodze. Co gorsza olej płynął w kierunku przepompowni w rejonie ulic Powstańców i Wolności.


Ulica Gagarina udrożniona została dopiero około godziny 21.00. Na miejsce trzeba było wezwać specjalistyczną firmę, która zneutralizowała teren. Akcja zakończyła się dopiero dziś o 11.Strażacy biorący udział w akcji wyjaśniają, że kierowca w żaden sposób nie zabezpieczył pojemnika. Ukarany został mandatem w wysokości 500 złotych.

1616.09.2015 15:15

A co było na ul. Gagarina przed skrzyżowaniem z ul Powstańców Śląskich o podobnej porze?
Jakaś ciężarówka w rowie?
I jeszcze bo nie zamieszczacie tego tu pisaliście ostatnio o wypadku na ul Powstańców Śląskich i wjechaniu w ekrany dźwiękochłonne, przejechałem całą tę ulice i chyba zostały zdemontowane zaraz po wypadku a zamontowane na ułamek prze wypadkiem?

Gość16.09.2015 14:53

Skoro kierowca czarnej Vitary z Jastrzębia , chwali się, że zamyka oczy i przejeżdża na czerwonym, to nie ma się czemu dziwić.