Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
19 września 2015

Zamknęła dziecko w mieszkaniu i poszła pić

Zamknęła dziecko w mieszkaniu i poszła pić
fot. sxc.hu

Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 22-letnia jastrzębianka. Młoda matka zostawiła swojego 3-letniego syna samego w mieszkaniu i wyszła pić alkohol. Miała 3,5 promila.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek w nocy, na terenie bloków socjalnych w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci otrzymali informację o kobiecie, która zostawiła małe dziecko bez opieki. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze odnaleźli matkę chłopca na korytarzy budynku. Później okazało się, że kobieta ma prawie 3,5 promila alkoholu.

- W obecności kobiety mundurowi weszli do środka, gdzie zastali leżące w łóżeczku, zapłakane dziecko. 3-latek został przekazany pod opiekę wujka natomiast kobietę przewieziono do komendy - informuje policja.

Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że kobieta swoim zachowaniem naraziła życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet do 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Były 23.09.2015 20:49

Tak głupia sie napiła a dziecko straciło mamę. Czy teraz głupie paniusie z opieki wyślą to dziecko do domu dziecka czy innego podobnego przybytku? Same, będą dumne z dobrze spełnionego zadania. Od tej chwili jedyną osobą, która będzie przeżywać tragedię to dziecko.
Czy mamusie zdaja sobie z tego sprawę?

Gość21.09.2015 8:07

Dostanie 500 zł dodatku na zakup piwa?

Gość20.09.2015 9:01

W Jastrzębiu to nic nadzwyczajnego, kobiety lubią się napić. Przykładowo na Wielkopolskiej, na ławkach popija kobieta, której mąż wstaje przed czwartą, żeby jechać do pracy w Czechach. On haruje do wieczora, a ona wali z gwinta, bo przecież nie będzie sprzątała, czy gotowała.

Gość20.09.2015 8:29

Kolejna samotna matka?

Rodzina +319.09.2015 21:46

Powinna dostać dożywocie.