Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 września 2015

Bezbramkowo z Piotrówką. "Fatalna skuteczność"

Bezbramkowo z Piotrówką. "Fatalna skuteczność"
fot. Adam Kuźniar / jastrzebieonline.pl

Wynikiem 0:0 zakończył się mecz z LZS Piotrówka. Piłkarze Grzegorza Łukasika mieli wiele okazji do strzelenia bramek, jednak żadna nie zakończyła się trafieniem. GKS pisze na swojej stronie o fatalnej w tym meczu skuteczności swoich piłkarzy.

To kolejna już porażka poniesiona przez GKS 1962 Jastrzębie. W meczu z LZS Piotrówką jastrzębianie mogli prowadzić kilkoma golami. Okazji nie wykorzystali m.in. Kamil Jadach, Jonatan Domin i Adrian Kopacz. Dokonane w przerwie zmiany polepszyły przewagę piłkarzy GKS-u jednak nie przełożyło się to na gole.

LZS Piotrówka - GKS 1962 Jastrzębie 0:0

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Staniczek, Kulawiak (46. Lorenc) - Kopacz (46. Szczęch), Musioł, Gorzała, Weis - Domin (46. Domin), Jadach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
juka21.09.2015 9:39

Wstydu nie macie???