Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
22 września 2015

Dobre rozpoczęcie sezonu dla Nautilusa

Dobre rozpoczęcie sezonu dla Nautilusa
fot. KS Nautilus

Klub pływacki Nautilus zdobył pierwsze miejsce podczas Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Zlinie, w Czechach. W zawodach wzięło 24 zawodników z Jastrzębia.

W kategorii najmłodszej, czyli do 9 lat, dobrze spisała się Sonia Kiliszewska (1. miejsce) i Tatiana Oszkiel (3. miejsce). W tej samej kategorii wiekowej chłopców na czwartym miejscu uplasował się Wojtek Dziura.

W kategorii chłopców E 10-11 1. miejsce zajął Filip Giba wygrywając wszystkie konkurencje. Medale zdobyli również Łukasz Majda i Szajter. W kategorii dziewcząt drugie miejsce w wieloboju zdobyła Magdalena Gorys (2 srebrne i 1 brązowy medal).

Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Jastrzębia w kategorii wiekowej 12-13 lat. Trzykrotnie na najwyższym stopniu podium stawała Martyna Gajór, a dwukrotnie na drugim była Stefania Kiliszewska. Krystian Albrecht zdobył dwa złote i jeden srebrny medal (1. miejsce w wieloboju).

Na trzecim miejscu podium stawali jeszcze Hubert Dyrszka, Rafał Granat oraz Jakub Kosmowski. W kategorii dziewczyn dwa złote medal i jeden srebrny zdobyła Zuzanna Rzepka,  a Klaudia Gorys jeden złoty i dwa srebrne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
była23.09.2015 22:51

Klub jest profesjonalny

Były 23.09.2015 20:41

Ba, NAUTILUS to klub fachowców szkolących młodych utalentowanych, którzy chcą i potarfią zwyciężać, bo chce im się trenować.