Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 września 2015

Jastrzębianin chciał przekupić policjantów wódką

Jastrzębianin chciał przekupić policjantów wódką
fot. Karolina Fijałkowska / jastrzebieonline.pl

39-latek z Jastrzębia-Zdroju odpowie za próbę przekupstwa funkcjonariuszy. W zamian za odstąpienie od czynności zaproponował im wódkę. Za próbę przekupstwa grozi nawet 8 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w jednym z mieszkań na ulicy Turystycznej. Policjanci przyjechali do 39-latka ze względu na zgłoszenie awantury domowej. Pierwszy raz pomogło upomnienie, ale druga interwencja zakończyła się bardziej radykalnie.

- W związku z agresywnym zachowaniem mężczyzny i obawami o własne bezpieczeństwo jego partnerki, stróże prawa podjęli decyzję o doprowadzeniu jastrzębianina do wytrzeźwienia - informuje policja.

Jastrzębianin jednak chciał uniknąć pobytu w policyjnej ceny i zaproponował policjantom wódkę oraz wspólne picie. W związku z próbą przekupstwa, jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu teraz kara do 8 lat więzienia.   

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
adaś25.09.2015 9:15

Czy ktoś wie jak miał na imie ten koleś?