Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 września 2015

Są pieniądze na założenie działalności

Są pieniądze na założenie działalności
fot. jastrzebieonline.pl

O 18 000 złotych mogą ubiegać się osoby bezrobotne chcące założyć swoją firmę. Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie na założenie własne działalności gospodarczej.

Wnioski przyjmowane będą w terminie od 1 października do 12 października. Przed złożeniem dokumentów zainteresowani są proszeni o kontakt z doradcami klienta. Więcej informacji na ten temat jastrzębski PUP udziela pod numerem telefonu 32 47 52 012, wewnętrzny 34.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!