Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2015

W Jastrzębiu wystąpi najsłynniejszy chór świata

W Jastrzębiu wystąpi najsłynniejszy chór świata
fot. chor-alexandrowa.pl

Chór Aleksandrowa, jeden z najbardziej znanych i utytułowanych chórów na świecie pojawi się w Jastrzębiu. Koncert zaplanowano 28 listopada w hali widowiskowo-sportowej. Bilety do zakupienia w kasie Kina Centrum i zakładach pracy.

Już pod koniec listopada do naszego miasta zawita Chór Aleksandrowa z Rosji. To akademicki chór męski mający już 87-letnią historię. Chór wykonuje głównie utwory narodowe, pieśni ludowe, muzykę sakralną oraz utwory klasyczne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Do Adam23.11.2015 13:56

Ja już mam bilety. Nie obrażam się na przedstawicieli kultury rosyjskiej. Oni są bardzo daleko od polityki. Ich występy robią wrażenie. Jest co podziwiać. Tylko prostacy nie rozumieją tego.
Bilety są drogie, ale to potężny chór. Mam nadzieję, że nie wystąpi w okrojonym składzie.

weteran28.09.2015 20:07

adam; i pójdę! bo co ma wspólnego zespół z polityką.Co do wypowiedzi rosyjskiego ambasadora to jak widzę nie bardzo wiesz o czym mówił!

adam28.09.2015 14:22

Tak tak. Idźcie tłumoki na ten ruski spektakl. Przecież sam pan ambasador twierdzi że nie było napaści na nasz kraj. Aha i niezapomnijcie bić gromkie brawa jak zaśpiewają pust wsiegda budiet sonce.

SJZ6828.09.2015 13:26

Admin-chyba nie całkiem akademicki choć ma to w nazwie od jakiegoś czasu.
Powstał i funkcjonował jako ............ Pieśni Armii Czerwonej, później Radzieckiej i całkiem niedawno Rosyjskiej. Akademicki być może dlatego że członków zespołu rekrutowano między innymi z Akademii Wojskowych, no i jak brzmi-Akademicki.

SJZ6828.09.2015 13:17

@adam-to marka na całym świecie uznana od kilkudziesięciu ładnych lat.
Twoja prostacka opinia i im, i ludziom kt?rzy wiedzą co to sztuka,
zwisa kalafiorem.
?? ???????? ??? ????????

doAdam27.09.2015 15:47

Hah idąc twoim tokiem myślenia : suzuki jest produkcji japońskiej... 3 Rzesza - Japonia (2 Wojna Światowa) mówi ci to coś ? Więc lepiej nie wypowiadaj się wielki patrioto:D

Prawdomowny27.09.2015 13:59

Wreszcie wydarzenie w miescie godne uwagi. Rewelacja!

Pokaż wszystkie opinie (11)