Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 września 2015

Przed mężem ukryła się w szkole. Groził jej śmiercią

Przed mężem ukryła się w szkole. Groził jej śmiercią
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

2 lata więzienia grożą 48-latkowi z Jastrzębia, który jest podejrzany o kierowanie gróźb pod adresem żony. Mężczyzna groził kobiecie, że ją zabije. Żona schroniła się przed nim w jednej ze szkół.

We wtorek na policję zadzwoniła kobieta, która w obawie przed agresywnym mężem, ukryła się w jednej z jastrzębskich szkół. Podczas rozmowy policjanci ustalili, że mężczyzna groził partnerce pozbawieniem życia kiedy ta przyszła odebrać dzieci ze szkoły.

- Okazało się, że podobne sytuacje miały już miejsce w przeszłości, a zachowanie i czyny jastrzębianina budzą obawę spełnienia jego gróźb. Chociaż przed przybyciem stróżów prawa 48-latek oddalił się z miejsca interwencji, jeszcze tego samego dnia trafił w ręce policjantów – informuje jastrzębska komenda.

Mężczyzna został zatrzymany, gdy kilka godzin później dobijał się do drzwi mieszkania kobiety. W czwartek 48-latek stanął przed prokuratorem, który postanowił zastosować wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nie może w żaden sposób się z nią kontaktować. Dalszy los jastrzębianina leży w rękach sądu. Grożą mu 2 lata więzienia.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Den dron02.10.2015 23:00

Kobiety liczą na spokojne życie u boku swego mężczyzny. Niektórzy z nich okazują się chorzy umysłowo. Szkoda, że takiego głupiego mężczyzny nie da się odseparować na długo. Kobiety, powinny bardziej rozsądnie wybierać partnerów życiowych. Z pewnością taki ktoś jak podpisujacy się "Gość" nie nadaje się do partnerstwa. Ma chore wyobrażenie o życiu.

Gość27.09.2015 9:12

Kiedy chodzą z chłopakami, a ten krzyknie "chodź tutaj k...o", to biegną tak, że połamałaby sobie nogi, a po ślubie nagle się dziwią, że mąż to nie książę z bajki.