Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
25 września 2015

Przed mężem ukryła się w szkole. Groził jej śmiercią

Przed mężem ukryła się w szkole. Groził jej śmiercią
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

2 lata więzienia grożą 48-latkowi z Jastrzębia, który jest podejrzany o kierowanie gróźb pod adresem żony. Mężczyzna groził kobiecie, że ją zabije. Żona schroniła się przed nim w jednej ze szkół.

We wtorek na policję zadzwoniła kobieta, która w obawie przed agresywnym mężem, ukryła się w jednej z jastrzębskich szkół. Podczas rozmowy policjanci ustalili, że mężczyzna groził partnerce pozbawieniem życia kiedy ta przyszła odebrać dzieci ze szkoły.

- Okazało się, że podobne sytuacje miały już miejsce w przeszłości, a zachowanie i czyny jastrzębianina budzą obawę spełnienia jego gróźb. Chociaż przed przybyciem stróżów prawa 48-latek oddalił się z miejsca interwencji, jeszcze tego samego dnia trafił w ręce policjantów – informuje jastrzębska komenda.

Mężczyzna został zatrzymany, gdy kilka godzin później dobijał się do drzwi mieszkania kobiety. W czwartek 48-latek stanął przed prokuratorem, który postanowił zastosować wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nie może w żaden sposób się z nią kontaktować. Dalszy los jastrzębianina leży w rękach sądu. Grożą mu 2 lata więzienia.
 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Den dron02.10.2015 23:00

Kobiety liczą na spokojne życie u boku swego mężczyzny. Niektórzy z nich okazują się chorzy umysłowo. Szkoda, że takiego głupiego mężczyzny nie da się odseparować na długo. Kobiety, powinny bardziej rozsądnie wybierać partnerów życiowych. Z pewnością taki ktoś jak podpisujacy się "Gość" nie nadaje się do partnerstwa. Ma chore wyobrażenie o życiu.

Gość27.09.2015 9:12

Kiedy chodzą z chłopakami, a ten krzyknie "chodź tutaj k...o", to biegną tak, że połamałaby sobie nogi, a po ślubie nagle się dziwią, że mąż to nie książę z bajki.