Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
28 września 2015

31-latek wjechał samochodem w grupę harcerzy

31-latek wjechał samochodem w grupę harcerzy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek na ulicy Wyzwolenia doszło do wypadku. Kierowca wjechał w idącą grupę harcerzy. W wyniku potrącenia do szpitala trafiły 13, 14 i 15-latka oraz 11-letni chłopak. Kierowca był trzeźwy.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 25 września w pobliży skrzyżowania ulic Wyzwolenia z Chlebową. 31-letni kierowca renault na prostym odcinku wjechał w poruszającą się poboczem grupę harcerzy. Harcerze posiadali elementy odblaskowe.

- W wyniku potrącenia do szpitala trafiły 3 dziewczyny w wieku 13, 14 i 15 lat oraz 11-letni chłopiec - informuje policja.

Co było przyczyną? Na razie nie wiadomo - policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.09.2015 21:13

Gdzie wpisy, że takim dziadkom powinni zabierać prawo jazdy?

polgks28.09.2015 14:03

Ale po co w Ruptawie chodniki????? Czy Cieszyńska, czy Wyzwolenia, czy Libowiec totalny brak chodników!!!! Najlepiej ruch samochodowy z Jastrzębia skierować tymi ulicami, a mieszkańcy polami niech chodzą!!!

SJZ6828.09.2015 12:53

@Rzepicha-co masz do ludzi ze wsi.
Po drugie-rejestracja SW, a szofer był z Mikołowa.
Przemyśl, i na drugi raz włącz to w czaszce nim się odezwiesz-*****!
@Józef-ja tam nie mieszkam ale jeżdżę tamtędy. Wydaje mi się że radiowóz częściej widzę tam niż w centrum SJZ. Ale spierać się nie chcę!

Józef28.09.2015 11:41

Jak długo tu mieszkam to nie widziałem ani razu policji na tej drodze. Debili jeżdżących ponad 100 jest cała masa, do tego półmózgi w ciężarówkach, którzy jeżdżą bez wyobraźni musiała przynieść taki efekt

Rzepicha28.09.2015 10:46

Prawdopodobnie to był jakiś wieśniak