Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 września 2015

31-latek wjechał samochodem w grupę harcerzy

31-latek wjechał samochodem w grupę harcerzy
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek na ulicy Wyzwolenia doszło do wypadku. Kierowca wjechał w idącą grupę harcerzy. W wyniku potrącenia do szpitala trafiły 13, 14 i 15-latka oraz 11-letni chłopak. Kierowca był trzeźwy.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 25 września w pobliży skrzyżowania ulic Wyzwolenia z Chlebową. 31-letni kierowca renault na prostym odcinku wjechał w poruszającą się poboczem grupę harcerzy. Harcerze posiadali elementy odblaskowe.

- W wyniku potrącenia do szpitala trafiły 3 dziewczyny w wieku 13, 14 i 15 lat oraz 11-letni chłopiec - informuje policja.

Co było przyczyną? Na razie nie wiadomo - policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.09.2015 21:13

Gdzie wpisy, że takim dziadkom powinni zabierać prawo jazdy?

polgks28.09.2015 14:03

Ale po co w Ruptawie chodniki????? Czy Cieszyńska, czy Wyzwolenia, czy Libowiec totalny brak chodników!!!! Najlepiej ruch samochodowy z Jastrzębia skierować tymi ulicami, a mieszkańcy polami niech chodzą!!!

SJZ6828.09.2015 12:53

@Rzepicha-co masz do ludzi ze wsi.
Po drugie-rejestracja SW, a szofer był z Mikołowa.
Przemyśl, i na drugi raz włącz to w czaszce nim się odezwiesz-*****!
@Józef-ja tam nie mieszkam ale jeżdżę tamtędy. Wydaje mi się że radiowóz częściej widzę tam niż w centrum SJZ. Ale spierać się nie chcę!

Józef28.09.2015 11:41

Jak długo tu mieszkam to nie widziałem ani razu policji na tej drodze. Debili jeżdżących ponad 100 jest cała masa, do tego półmózgi w ciężarówkach, którzy jeżdżą bez wyobraźni musiała przynieść taki efekt

Rzepicha28.09.2015 10:46

Prawdopodobnie to był jakiś wieśniak