Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 września 2015

Przedwyborcza konkurencja w PiS-ie?

Przedwyborcza konkurencja w PiS-ie?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Przedwyborcze sondaże wskazują kilku faworytów w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Kampanijna walka trwa, a kandydaci walczą o lepszą ekspozycję swoich materiałów wyborczych. Kandydaci zaklejają plakaty konkurentów. Nawet z własnej listy.

Pretendenci na stanowiska poselskie wszelkimi sposobami walczą o głosy mieszkańców. Każdy chce być bardziej widoczny. Niektórzy zaklejają plakaty swoich kolegów z partii. Chodzi m.in. o plakaty radnego Norberta Małolepszego (PiS). Plakaty kandydata na posła zakleja aktualny poseł Grzegorz Matusiak (PiS).

- To nie jest w porządku wzajemne zaklejanie się, zwłaszcza kandydatów z tej samej partii. Tym bardziej, że są miejsca na słupach niewykorzystane i nie trzeba tego robić. W zasadzie nie ma co więcej komentować. Ja chciałbym skupić się na pozytywnej kampanii, kampanii fair play. Ponadto teraz trzeba dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców z programem i pomysłem na bycie dobrym posłem - komentuje Norbert Małolepszy.

Biuro posła Grzegorza Matusiaka poinformowało, że nie jest to działanie celowe i wynika to z faktu, że na słupach nie ma już miejsca.

- Nie będę komentował tej sprawy. Są ważniejsze sprawy do rozwiązywania - mówi Grzegorz Matusiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (59)
Gość07.10.2015 16:49

http://iv.pl/images/34444844456105965800.jpg  kolejna wpadka Matusiakow. Kompromitacja posla.

Tylko nie oni06.10.2015 8:48

Nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję na PiS. To, że PiS mi się nie podoba, nie znaczy, że muszę wybrać PiS. Nie można zaakceptować partii, która jest zakłamana od korzeni po grzywkę. Pokazali co potrafią gdy mieli w ręku rządzenie. Po dwóch latach musieli zrezygnować. Po sobie zostawili bagno. Nawet nie potrafili przygotować budowy austostrad. Ale wygadywali na ten temat co tylko mogli złego. Maciarewicz, człowiek od celowego gmatwania śledztwa naszej tragedii. Kaczyński walczy strajkami i niszczeniem. Ostatni w JSW niemal ją zniszczył. Wczoraj w Brześciu zlecieli się aby dobić kopalnię i winę zrzucić na innych. Kłamstwami da się zniszczyć nasz kraj.

mołodiec05.10.2015 18:27

Może milczek ale przynajmniej pisał interpelacje w sprawie JSW, a młody to gwiazdor.
Ogólnie na pewno nie zagłosuję na PO-PSL którzy przez 8 lat doili JSW a teraz bankrutujemy
Nowi posłowie niech zainteresują się odrabianiem wojska przez górników i rozwalą ten Eurokołchoz który niszczy Polskę z Rosją gazociągi morskie buduje a nam opiekę nad imigrantami serwuję.

znam go 05.10.2015 7:18

Nigdy nie zagłosowałbym na Małolepszego !

woj04.10.2015 22:52

a co przez cztery lata zrobił pan Matusiak, podróżnik, ile razy zabierał głos na mównicy w Sejmie? a niech go zakleją ...

Paula04.10.2015 22:15

Nawiedzony Małolepszy! Nigdy w życiu na Pis!

Pokaż wszystkie opinie (59)