Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 września 2015

Plaga kontuzji w JKH. Jest nowy zawodnik

Plaga kontuzji w JKH. Jest nowy zawodnik
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie zmaga się z wieloma kontuzjami. Na przymusowym odpoczynku jest na razie pięciu zawodników. Drużyna musiała się wyposażyć w dodatkowego zawodnika. Jest nim Patrik Statntien.

Na liście kontuzjowanych znajdują się w tym momencie: Jakub Gimiński (uraz barku), Vladimir Lukacik (uraz barku), Richard Bordowski (uraz stawu barkowego). Poza składem są również bramkarz Mate Tomlejnovic oraz napastnik Grzegorz Rostowski.

Nowy zawodnikiem, który ma pomóc JKH jest Patrik Statntien. Słowak ma 22 lata, 187 cm wzrostu oraz 87 kg wagi. Może grać zarówno na środku ataku, jak i na skrzydle. Ostatnim klubem zawodnika był SHK 37 Pieszczany. Wcześniej reprezentował barwy Dukli Trenczyn.

Nowy zawodnik może pojawić się na lodzie w piątkowym starciu z Polonią Bytom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos01.10.2015 18:42

To jest potrzebne klubowi