Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 października 2015

Koniec siatkówki żeńskiej w Jastrzębiu

Koniec siatkówki żeńskiej w Jastrzębiu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Drużyna siatkarska kobiet wycofała się z I Ligi. Zarząd klubu sportowego Jastrzębie-Borynia poinformował, że decyzja została podyktowana względami ekonomicznymi.

- Klub w dalszym ciągu prowadzi swoją działalność w pozostałych obszarach tj. prowadzenie projektu "Siatkówka dla wszystkich", "Mini siatkówka dziewcząt" czy rozgrywki "JSW Ligi". Współuczestniczymy również w projekcie Jastrzębskiego Węgla, "Akademia Talentów" - informuje klub Jastrzębie-Borynia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi Trener "Jastrzębskiego Węgla" odchodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
ParysB07.10.2015 0:05

Witam
Tytuł artykułu jest nie na miejscu ?Koniec żeńskiej siatkówki w Jastrzębiu?, ktoś kto to napisał powinien określić że jest to koniec drużyny Jastrzębie Borynia i zainteresować się że w Jastrzębiu jest klub który prowadzi obecnie 4 grupy młodzieżowe a także zaczyna 4 ligę kobiecą. Więc gdzie tu koniec jak to dopiero początek siatkówki żeńskiej !!!!!!!!!!
Pozdrawiam Prezes JKS SMS Jastrzębie Parys Błachut

ktoski05.10.2015 17:28

Tylko zobacz jakim budżetem wtedy dysponowali i jakie pieniądze były w świecie siatkarskim. Teraz z takim budżetem jak wtedy od Ivett to byś nawet w II lidze nie wystąpił bo by do końca sezonu kasy ci brakło. To było człowieku pona 10 lat temu.

Gośćdo ktosik05.10.2015 9:03

Siatkarze zdobyli raz mistrza Polski. Wtedy sponsorem była firma odzieżowa, które już niestety nie istnieje. I nie była to firma z Jastrzębia.

ktoski01.10.2015 20:46

A kogo ty chcesz tu za sponsora. Przecież w Jastrzębiu tylko JSW coś mogło zrobić a reszta to takie małe piwo. Z okolicznych miast przedsiębiorcy sponsorują rodzime drużyny do takiego Jastrzębia nie zaglądają bo ich to nie interesuje.

Prymat daje kasę na JKH, GKS w większości dostaje kasę od miasta a JW jest na garnuszku JSW ale ten garnuszek jest już w 3/4 pusty.

Gość01.10.2015 16:29

Działacze, prezesi i inni, którzy sterują klubami sportowymi są dobrzy tylko wtedy, gdy jest łatwa kasa. Kiedy trzeba postarać się o sponsorów to wszystko się wali.